Sorum var Diş dönemi minnoş😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Diş dönemi minnoş😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 134 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş dönemi minnoş😍
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkartıcağı zaman bebeklerde ne tür hareketler yapıyolar??? Benim kızım 4 gündür uykuda ağlıyo çığlık atıyo, salya akıtıyo, elleri ağzında hep, 3 defa kaka yapıyo, sıçaklığı var, kusuyo birazcık, dudağını büzüyo, boynunu kaldırıyo,

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Diş çıkartıcağı zaman bebeklerde ne tür hareketler yapıyolar??? Benim kızım 4 gündür uykuda ağlıyo çığlık atıyo, salya akıtıyo, elleri ağzında hep, 3 defa kaka yapıyo, sıçaklığı var, kusuyo birazcık, dudağını büzüyo, boynunu kaldırıyo,
Bizde salya ağlama huzursuzluk var ama halen birşey yok

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Mənki də gecələr yemək gələnə qədər aglayır, agız suyu axır, hər şeyi agzına aparır, bizi dişləyir, ishal olur. Yeri agarlb ama partlamır😀

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Huzursuz olurlar ağızları sulanır dis eti şişer ateş ye olur canım

Tüm sayfalar yüklendi.