Sorum var Dis, emekleme ve yürüme ile ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel minanin annesi tarafından oluşturulan Dis, emekleme ve yürüme ile ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,150 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dis, emekleme ve yürüme ile ilgili
Konbuyu başlatan Asel minanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız 4. Ayına giricek salyası aşırı akıyor bide eliyle damarlarını kalıyor sürekli diş mi çıkartıcak acaba. Ablam da çocuklarda el emme olur ama arya damaklarını kalıyor diyor. Bilemedim daha erken gibi ama.
Bizde 5 aylık olduk diş çıkarmanın üstünde ders dönüyor yavas yavaş emeklemeye çalışıyor biz biraz hızlı çıktık galiba bu konularda🤗

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 5 aylık olduk diş çıkarmanın üstünde ders dönüyor yavas yavaş emeklemeye çalışıyor biz biraz hızlı çıktık galiba bu konularda🤗
Benim kız da öyle 4. Ayında şuan dönmeye çalışıyor dönemedigi için sinirleniyor bide. Damaklarını kaşıması çok fazla arttı diş kaşıyıcısıyla deniyorum ne yapıcak diye damaklarıyla sıkıyor çekince de aglıyor. Valla hızlı çıktı bizim minnaklar sanırım :)

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız da öyle 4. Ayında şuan dönmeye çalışıyor dönemedigi için sinirleniyor bide. Damaklarını kaşıması çok fazla arttı diş kaşıyıcısıyla deniyorum ne yapıcak diye damaklarıyla sıkıyor çekince de aglıyor. Valla hızlı çıktı bizim minnaklar sanırım :)
Benim kızımda oyle bide 34+5 te doğdu bu hızla devam ederse yürümesi kolay ve çabuk olur☺😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar