Sorum var Emeklemek istiyo 😄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Emeklemek istiyo 😄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 294 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emeklemek istiyo 😄
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Napiyim uyumuyo kızım sağa sola dönüp emeklemek istiyo, oynamak istiyo🤭
Dış cevreyi algilamaya calisiyor gayet normal ama aksamlari icin bir uyku duzeni oturtmak hem senin icin iyi olur hem de bebeginin buyume hormonlari icin, dinlenebilmesi icin ve gece-gunduz ayirt edebilmesi icin gayet iyi olacaktir. Bunun icin de bir uyku rutini olusturabilirsiniz bebeginle. Mesela bezini degistirip, uyku tulumu giydirip sırtını pispislayarak besiginde uyutmak gibi... Yavas yavas bir rutin olusturmak ikiniz acisindan da iyi olacagini dusunuyorum.

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Dış cevreyi algilamaya calisiyor gayet normal ama aksamlari icin bir uyku duzeni oturtmak hem senin icin iyi olur hem de bebeginin buyume hormonlari icin, dinlenebilmesi icin ve gece-gunduz ayirt edebilmesi icin gayet iyi olacaktir. Bunun icin de bir uyku rutini olusturabilirsiniz bebeginle. Mesela bezini degistirip, uyku tulumu giydirip sırtını pispislayarak besiginde uyutmak gibi... Yavas yavas bir rutin olusturmak ikiniz acisindan da iyi olacagini dusunuyorum.
Çok güzel fikir teşekkür ederim canm🙏❤️

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Oooo hızlı o zman senin ki maşallah
MaşAllah 🥰😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bırak emeklesin o zaman canım🤭
Tamam canm😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bırak emeklesin o zaman canım🤭
Tamam canm😄
Benim oğlumda tam 4 ay 10 günlük şuan aynı zamanda doğum yapmışız😃bnmki sadece dönüyo şimdilik birde ilgi istiyor
Kaç kilo oğlun?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar