Sorum var Diş eti morarmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Diş eti morarmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 376 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş eti morarmasi
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Ha iyi canım havuç ver bu sefer kaşısın rahatlar inşallah, bide salatalık çok verince ishal yaparmış benim oğlumda yiyince hemen ishal oluyor,
Demek benim kızım ondan devamlı çok kaka yapıyor bende diyorum yedikleri yaramıyor heralde bunu öğrendiğim iyi oldu burdan ogrendiklerim başka annelerle konuşmak çok iyi geliyor bilmediğim pek çok şeyi sizler sayesinde öğrendim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Demek benim kızım ondan devamlı çok kaka yapıyor bende diyorum yedikleri yaramıyor heralde bunu öğrendiğim iyi oldu burdan ogrendiklerim başka annelerle konuşmak çok iyi geliyor bilmediğim pek çok şeyi sizler sayesinde öğrendim
Haha yerim onu ben , çok salatalık yiyor annesi ondan , dikkat et bolca çorba ve hafif katı gıdalar yedirir sen ne ishal olur nede kabız, dengeli olmalı herşey

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gerçekten çok sağol bilgilendirdigin için bundan sonra dikkat edicem teşekkür ederim 💗🌼
Rica ederim canım ne demek , bende ilk gebeliğim de hiç birşey bilmiyordum zaman geçtikçe alışıyor insan tecrübe ediniyor sende zaman geçtikçe bebeğin için doğru ve yanlışı ayırt edersin canım zamanla annelik kavramı tam oturuyor insanda

Tüm sayfalar yüklendi.