Dış gebelik mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deryacıkk tarafından oluşturulan Dış gebelik mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,476 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dış gebelik mi?
Konbuyu başlatan Deryacıkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar pazartesi betam 552 idi bugün tekrar baktırdım 4252 çıktı dış gebelik olabilir dedi hemşire yada çoğul gebelik başına gelen varmıı böyle birşey

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar pazartesi betam 552 idi bugün tekrar baktırdım 4252 çıktı dış gebelik olabilir dedi hemşire yada çoğul gebelik başına gelen varmıı böyle birşey
Benimde durumum suan oyle cnm doktorum fazla cikti testin sonucu cogul gebelik olabilir dedi keseyi gorduk ama bebek ve kalp atisini daha duymadik 26 sina randevu verdi ozaman kesinlesecek bende bekliyorum suan

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Değerin biraz hızlı yükselmiş ama dış gebelik diyebilmesi için keseyi görmemesi lazım ultrasonda baktimi?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar