Diş"🦷"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Diş\"🦷\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 917 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Diş\"🦷\"
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızçeler hayırlı geceler nasılsınız biliyorsunuz kızımın dişleri çok kaşınıyor ne jel fayda ediyor nede dişlik ağzında hiçbirşey tutmuyor geçen annem böyle bişey bulmuş belki bu hoşuna gider dedi ve şükürler olsun bunu sevdi ucuda silikon ve damaklarını çok güzel kaşıyor sizede fikir olsun diye post açmak istedim😊Allah hepimizin yardımcısı olsun 😊
Ekli dosyayı görüntüle 2713
Evet canım bunlar iyi geliyor

Kızçeler hayırlı geceler nasılsınız biliyorsunuz kızımın dişleri çok kaşınıyor ne jel fayda ediyor nede dişlik ağzında hiçbirşey tutmuyor geçen annem böyle bişey bulmuş belki bu hoşuna gider dedi ve şükürler olsun bunu sevdi ucuda silikon ve damaklarını çok güzel kaşıyor sizede fikir olsun diye post açmak istedim😊Allah hepimizin yardımcısı olsun 😊
Benimki de silikondu içinde su olmayanlardandi canım onları iyi tutuyorlar ama bı faydası olduğunu sanmıyorum en güzeli pırasa veya yeşil soğan sapı hem ağrıyı azaltıyor benimkinin de aşağıdaki iki tanesi daha kabarmış çok huzursuz ya

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bu güzel bilgi için teşekkürler canım 🥰 diş dönemi zor malesef soğutulmuş havuç ya da bu kaşıyıcıları soğutup verebilirsin iyi gelir kuzuya. İlk dış patlayana kadar zor ondan sonrası biraz daha kolay olur Allah'ın izniyle
Rica ederim ne demek valla kuzum pırasa da denedim havuçta sert geldi galiba sevmedi ağladı bu yumuşak diye bunu sevdi benim kızda aynı anası gibi herşeyi beğenmiyor 😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kiz 1 hafda sonra 6 ay oluyor dislerinde bir kaşinti yok.amma hazirlikli.olmam.gerek alarim canim tesekur edirim paylasdigin icin
Ne demek canım faydası olursa ne mutlu bana ♥️

Benim kiz 1 hafda sonra 6 ay oluyor dislerinde bir kaşinti yok.amma hazirlikli.olmam.gerek alarim canim tesekur edirim paylasdigin icin
Benimki de silikondu içinde su olmayanlardandi canım onları iyi tutuyorlar ama bı faydası olduğunu sanmıyorum en güzeli pırasa veya yeşil soğan sapı hem ağrıyı azaltıyor benimkinin de aşağıdaki iki tanesi daha kabarmış çok huzursuz ya
Kuzum benimki işte tutmadı herşeyi denedim o yüzden benim kızım gibiyse çocuklarınız belki bu işe yarar diye paylaştım😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Rica ederim ne demek valla kuzum pırasa da denedim havuçta sert geldi galiba sevmedi ağladı bu yumuşak diye bunu sevdi benim kızda aynı anası gibi herşeyi beğenmiyor 😂😂😂😂

😂 Havucu parçalayamaz diye söyledim canım yeşil soğanda iyi gelir ama parçalarsa boğazına yapışır pırasa da öyle dikkat etmek lazım

Teşekkür ederiz canım 🥰😍

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın tamda benim bebisim 5 aylık oldu teyzesi herşeyi ağzına götürüyor kaşınıyor oyy nasılsın sevindim sağol gülüm

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.