Sorum var Diş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Diş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,090 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Elifelis

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 3.50 aylık 21 Kasım'da 4 ay işte olcak ama devamlı eli agizinda salyasi çok akiyo devamlı kaşımak istiyo emiyo elini huzursuz acaba diyorum dış mi cikaracak bilgisi olan var mı erken deil mi bizde erken çıkan dişe çürür derlerde aşırı salya akiyo önünü islatiyo hep bende dış kasiyoci aldım onu biraz tutup ağzına aliyo ne bulsa ağzına götürmek istiyo
Canım çocukların çoğu öyle 4.ayda başlar diş ağrısı ben bı tarif biliyorum onu bulup atayım sana onu dene ağrısız çıkar insalh disi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ne gibi faydası oluyo cnm kasiyiciyi pek alamiyo atiyo havucu soyup mu vereyim
Soyup ver ince olmasın ama koparamayacağı şekilde soğuk olması diş etlerinin ağrısına kaşıntısına iyi geliyor ağzına götürdüğü yumuşak oyuncaklarını da soğutup verebilirsin

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Benim bebeğimde 95 günlük anlattığın herşey var ve ek olarak iştahsızlık ve biberonun memesini ısırma vs başladı ebeye sorduğumda diş hazırlığı olabilir birkaç ay önceden belirti verebilir dedi
Aynen katılıyorum benim kizimda 3 buçuk aylikti yaşadı bunlari 6 aylıkken çıkardı dis

Kızlar kızım 3.50 aylık 21 Kasım'da 4 ay işte olcak ama devamlı eli agizinda salyasi çok akiyo devamlı kaşımak istiyo emiyo elini huzursuz acaba diyorum dış mi cikaracak bilgisi olan var mı erken deil mi bizde erken çıkan dişe çürür derlerde aşırı salya akiyo önünü islatiyo hep bende dış kasiyoci aldım onu biraz tutup ağzına aliyo ne bulsa ağzına götürmek istiyo
Benim kızım da öyleydi taaa 3 aylıkken canım diştir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar