Sorum var Dışa basma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Dışa basma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 760 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dışa basma
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 17 aylık sol ayağı dışa basıyor başına gelen yada tanıdıklarında böyle bir sorun olup düzelen oldumu
Canim benim oğlumda 6 ayına girecek sağ ayağı hafifi dışarı bakıyor hala doktora götürmedim bir defa götürdüm flim çekmediler oyle kaldi doktora gidersen beni de haberdar et

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Haberdar et kuzum
Tmm canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim oğlumda 6 ayına girecek sağ ayağı hafifi dışarı bakıyor hala doktora götürmedim bir defa götürdüm flim çekmediler oyle kaldi doktora gidersen beni de haberdar et
Tmm canım ama röntgen çekmemeleri ilginç belki daha küçük diyemi çekmediler aceba İnşallah güzel haberler veririm salı günü güzel anneler dua edermisiniz 🤲🏻

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Tmm canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tmm canım ama röntgen çekmemeleri ilginç belki daha küçük diyemi çekmediler aceba İnşallah güzel haberler veririm salı günü güzel anneler dua edermisiniz 🤲🏻
Canim bn götürdüğün zaman 2 aylik di radyasyon vermeyelim dediler dahada götürmedim ederim canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar