Sorum var Dişim cok agrıyor kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra Hüma tarafından oluşturulan Dişim cok agrıyor kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,003 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dişim cok agrıyor kızlar
Konbuyu başlatan Serra Hüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Dişim çok agrıyor kızlar 2 gündür hıc durmadan hemde napcam bilmiyorum 31+5 haftalık hamıleyım ilaç vermez dıyorlar Dr bılgısı olan varmı acaba benım gıbı diş sorunu yaşayan var mı
Porol dis agrisunada iyi geliyor porol ice bilirsin gebelikde porolun zarari yok

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Dişim çok agrıyor kızlar 2 gündür hıc durmadan hemde napcam bilmiyorum 31+5 haftalık hamıleyım ilaç vermez dıyorlar Dr bılgısı olan varmı acaba benım gıbı diş sorunu yaşayan var mı
Canm ben bugun doktorumdan dis tedavisi icin izin kagidi aldim. Curuk dis enfeksiyon sebebinolabilir ve bu bebege daha vok zarar verir o yuzden gonul rahatligiyla tedavi ettirebilirsin fakat uygun antibiyotik kullanmak sartiyla dedi. Ben hem ozele hem devlete gidiyorum iki doktorda izin verdi. Ama disciler izin kagidi iatiyor risk almamak adına. Bu arada karnini kapatarak dia filmide cekebiliyorsun. Doktoruna danisirsan yonlendirecektr bosuna agri cekme. Randevu alana kadar sicak buhara yuzunu tutabilirisn ise yariyor 5 saat arayla 500 mg parol kullanabilirsin.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah çiçeğim maalesef gebelikte tedaviden kaçınılıyor parol içebilirsin ayrıca vücudundaki enfeksiyon dişinede vurmuş olabilir kan, idrar tahlili yaptırmanı öneririm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar