Sorum var Dişim cok agrıyor kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra Hüma tarafından oluşturulan Dişim cok agrıyor kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,020 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dişim cok agrıyor kızlar
Konbuyu başlatan Serra Hüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 24 haftadayim gece uyuyamadım bile öldüm öldüm dirildim ağrıdan dün sabah doktorumu aradım gel test yapalım erken doğum kan toplanması vs biseyler yoksa yaptır dedi 4 ünite kan verdim çok şükür bisey çıkmadı sadece kansızlık var yaptır dedi son 2 günün var dedi bugün allahin izniyle 3 de yaptiricam 3 ayım var daha bugün durdu ağrı ama 3 ay içinde bidaha bu acıyı yaşarsam dayanamam ama senin az kalmış çözüm yok bn karanfil yağı bile aldım sürdüm gece 12 de açık eczane aradım çok zor Allah yardımcın olsun
Sana da çok geçmiş olsun canım çok zor evet bende tam üst üste 2 gün cektım çok şükür sımdılık durdu ama sızlama var hala bıde benımkı ıltıhaplı ondan bu kadar agrı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bende 24 haftadayim gece uyuyamadım bile öldüm öldüm dirildim ağrıdan dün sabah doktorumu aradım gel test yapalım erken doğum kan toplanması vs biseyler yoksa yaptır dedi 4 ünite kan verdim çok şükür bisey çıkmadı sadece kansızlık var yaptır dedi son 2 günün var dedi bugün allahin izniyle 3 de yaptiricam 3 ayım var daha bugün durdu ağrı ama 3 ay içinde bidaha bu acıyı yaşarsam dayanamam ama senin az kalmış çözüm yok bn karanfil yağı bile aldım sürdüm gece 12 de açık eczane aradım çok zor Allah yardımcın olsun
Sana da çok gecmıs olsın canım inş geçer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür kuzum Rabbim yaşatmasın çok zor
Amın inş çok zor gerçekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar