Diz ağrısı yaşayanlar burdami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervo58 tarafından oluşturulan Diz ağrısı yaşayanlar burdami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 679 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diz ağrısı yaşayanlar burdami
Konbuyu başlatan Mervo58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervo58

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 31+3 günlük olduk ama geceleri çok şiddetli ağrı çekiyorumsağ dizimde uyuyamıyorum şeker hastasıyım 34 yaşındayım 3. Gebeliğim sizce neden oluyor romatizma mi var bende havalar soğudu mu benim bütün ekrem yerlerim ağrıyor 😢🙄

F

Fatmao2

Guest
Kızlar ben 31+3 günlük olduk ama geceleri çok şiddetli ağrı çekiyorumsağ dizimde uyuyamıyorum şeker hastasıyım 34 yaşındayım 3. Gebeliğim sizce neden oluyor romatizma mi var bende havalar soğudu mu benim bütün ekrem yerlerim ağrıyor 😢🙄
Zeytini çekirdeğiyle yutun kantaron yağıyla masaj yapıp strecleyin sıcak tutun geçiyor ben de de çok oluyor

...

Moderator
Mod
rank
Benim her iki bacağımda oluyordu ağrı.uyutmuyordu gece.Doktorum magnezyum verdi.rahatladım şükür.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bendede doquma kadar olmuştu kuşum maqnezyum kullaniyodum ama sadece krampi kesmişti. Son haftamda aile hekimime söyledim kalsiyum eksikliqnden oluyrms meqer. Doqum yapalı 4cu qunum oldu buqun çok şükür doqumumla beraber uçtu qitti. Annem doqum yeli demsti

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Bendede doquma kadar olmuştu kuşum maqnezyum kullaniyodum ama sadece krampi kesmişti. Son haftamda aile hekimime söyledim kalsiyum eksikliqnden oluyrms meqer. Doqum yapalı 4cu qunum oldu buqun çok şükür doqumumla beraber uçtu qitti. Annem doqum yeli demsti
Hayırlı olsun kalsiyum eksikliği olamaz ben çocukluğumdan beri süt yoğurt peynir yumurta hepsini tuketirim hiç bıkmadan hemde magnezyum eksikliği iki gündür geçti çok şükür doktorun verdiği bütün vitaminleri kullanıyorum herkese Allah şifa versin

Tüm sayfalar yüklendi.