Sorum var Diz ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Diz ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 257 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diz ağrısı
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba canlarım size bişey sorcam 7 yaşında bı oğlum var özellikle sabah kalktığında sağ bacaginda ağrı aksama oluyo nedenini bilen varmı neden oluyo olabilir
Canım geçmiş olsun şuan ne olduğunu bilemeyiz kesinlikle doktora goturmelisin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canlarım size bişey sorcam 7 yaşında bı oğlum var özellikle sabah kalktığında sağ bacaginda ağrı aksama oluyo nedenini bilen varmı neden oluyo olabilir
Geçmiş olsun canım ❤️
Bacak ağrısının bircok nedeni olabilir kas spazmı ani ve istemsiz olarak kasları tutar bunun nedeni ise vücudun susuz kalması dengesiz beslenme sinir sıkışması kas yorgunluğundan kaynaklanabiliyor kuzum

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun şuan ne olduğunu bilemeyiz kesinlikle doktora goturmelisin
Teşekkürler birazda kilosu var ama öyle çok aşırı değil büyüme ağrısı mi diye baktım intten iki bacakta da oluyomus büyüme ağrısı tek bacakta olmuyomus hep kilodan falan diyolar ama korkuyorum yinede Allah eseirgesin cümlemizin evladını

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkürler birazda kilosu var ama öyle çok aşırı değil büyüme ağrısı mi diye baktım intten iki bacakta da oluyomus büyüme ağrısı tek bacakta olmuyomus hep kilodan falan diyolar ama korkuyorum yinede Allah eseirgesin cümlemizin evladını
Sanmıyorum kuzum ya rabbim şifa versin inşallah minik adama🤲🏻🤲🏻🤲🏻💙

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin çok teşekkür ederim ❤️

Rica ederim kuzum nedmek dualardasinoz🤲🏻🤲🏻💙

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ❤️
Bacak ağrısının bircok nedeni olabilir kas spazmı ani ve istemsiz olarak kasları tutar bunun nedeni ise vücudun susuz kalması dengesiz beslenme sinir sıkışması kas yorgunluğundan kaynaklanabiliyor kuzum
Evet biraz dengesiz besleniyo aslında abur cubur çok yiyen biri değil ama akmegi çok yiyo öyle heryemegide yemiyo ama bir oturmada 1 somun yer kalkar yani az ye demeyede kıyamıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Evet biraz dengesiz besleniyo aslında abur cubur çok yiyen biri değil ama akmegi çok yiyo öyle heryemegide yemiyo ama bir oturmada 1 somun yer kalkar yani az ye demeyede kıyamıyorum
Rica ederim canım benim ❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Eklem romatizması olabilir

Bir hastaneye görünsün önemli birşey olabilir

Bencede onunla alakası yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar