Sorum var Diz ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Diz ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 271 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diz ağrısı
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba canlarım size bişey sorcam 7 yaşında bı oğlum var özellikle sabah kalktığında sağ bacaginda ağrı aksama oluyo nedenini bilen varmı neden oluyo olabilir
Kan değerlerine baktırdın mı hiç belki Hani kalsiyum eksikliği de olabilir bu bacak ağrıları için bir kalsiyum eksikliğine bir baktır istersen magnezyuma da baktırabilirsin aynı zamanda benim oğlumun da o şekilde çok bacakları ağrıyordu şu yaklaşık 1 yıldır falan
ara ara dile getiriyor Biz de kalsiyum eksik ve magnezyum eksikliği vardı ondan kaynaklanıyormuş ve yağ kullandık biz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin çok teşekkür ederim ❤️

Evet biraz dengesiz besleniyo aslında abur cubur çok yiyen biri değil ama akmegi çok yiyo öyle heryemegide yemiyo ama bir oturmada 1 somun yer kalkar yani az ye demeyede kıyamıyorum
İşte bu dengesiz beslenme herseye yol açıyor kuzum

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Kan değerlerine baktırdın mı hiç belki Hani kalsiyum eksikliği de olabilir bu bacak ağrıları için bir kalsiyum eksikliğine bir baktır istersen magnezyuma da baktırabilirsin aynı zamanda benim oğlumun da o şekilde çok bacakları ağrıyordu şu yaklaşık 1 yıldır falan
ara ara dile getiriyor Biz de kalsiyum eksik ve magnezyum eksikliği vardı ondan kaynaklanıyormuş ve yağ kullandık biz
Sünnet olunca doktoru sadece çok koyu kanı var pihtili dedi aşırı yağlı şeyler yemiş dedi ondanmi acaba bilemiyorumki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide acaba çocuklarda bu diz ağrısı için hangi bölüme gitmeliyim ortopedi diyolar ama emin değilim acaba önce çocuk doktorunami gitsem

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sünnet olunca doktoru sadece çok koyu kanı var pihtili dedi aşırı yağlı şeyler yemiş dedi ondanmi acaba bilemiyorumki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide acaba çocuklarda bu diz ağrısı için hangi bölüme gitmeliyim ortopedi diyolar ama emin değilim acaba önce çocuk doktorunami gitsem
Kuzum ilk çocuk doktoruna git o zaten değer duyarsa yönlendirme yapiyor

Tüm sayfalar yüklendi.