Sorum var Doğmayan bebeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenibebe tarafından oluşturulan Doğmayan bebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 242 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğmayan bebeler
Konbuyu başlatan Yenibebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
40+2 den gidiyorum kızlar benimkinin gelmeye niyeti yok galiba kızım gibi buda 41de suniyle doğacak sanırsam 🤦🏻‍♀️ sizde durumlar nasıl sancınız felan oluyor mu 40ı doldurdunuz mu benim sıfır sancı arada hareketleriyle karnım kasılıyor o kadar

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
40+2 den gidiyorum kızlar benimkinin gelmeye niyeti yok galiba kızım gibi buda 41de suniyle doğacak sanırsam 🤦🏻‍♀️ sizde durumlar nasıl sancınız felan oluyor mu 40ı doldurdunuz mu benim sıfır sancı arada hareketleriyle karnım kasılıyor o kadar
Gkmk istemiyo dmkki yeri rahatsa haklı 😀Saglkla kucagına al inş

Cnm bende 40 haftalık 3 gün oldum benimde gelme niyeti yok sancım var biraz pazartesi günüye kadar doğum yaptım yaptım yapmasam hastaneye gidip galiba suni sancı verecekler

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağlıkla hayirlısıyla kucagına alırsın inşallah🤲🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende 2 kızımı öyle 40 ve 41 de doğurdum ilk kızımda ada çayı içtim bol sıcak suyla duş alıyordum en son geldi ikinci kızımda hiç bir şeyim yoktu abim geldi arabayla aldı beni halamlara gittik oturmaya biraz sarsıldım arabada o gecenin sabahı doğuma gittim demekki bir hareket lazımmış 😀

Tüm sayfalar yüklendi.