Sorum var Doğum acil yardım kızlar 😱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naznazo tarafından oluşturulan Doğum acil yardım kızlar 😱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,059 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum acil yardım kızlar 😱
Konbuyu başlatan Naznazo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Naznazo

Kayıtlı Üye
rank
Ama 40 haftayı bekleyenler var açılma olmadi diye sezeryan kararı neden verdi ben ilk dogumda 40 haftayı doldurdum açılma sancı yoktu suni sancı taktılar bebegin kalp atışı yavaşlıyor diye alındım mesele 40 haftayı doldursan o zaman tmm başka birşey demedi mi
3/4 gün sonra 40 haftalık olucam kemık yapısı da dar çıkamaz dedı zorlanır çocuğa zarar normalde doktorum sezeryana karşı bırıdır asla lafını da ettirmez 🤣 ama sanırım mecbur oldugu için dedı

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 39+2 haftalık olan ben 13 de normal doğuma gıreckken ayın 8 de sezeryan dedı doktorum açılma yokmuş ama ben çok tedırgınım çok ağrılı mı sezeryan agrı olmaması için neler yıyıp içilmesi gerek bana yardımcı olur musunuz lütfen 😞🙏

Merhaba arkadaşlar 39+2 haftalık olan ben 13 de normal doğuma gıreckken ayın 8 de sezeryan dedı doktorum açılma yokmuş ama ben çok tedırgınım çok ağrılı mı sezeryan agrı olmaması için neler yıyıp içilmesi gerek bana yardımcı olur musunuz lütfen 😞🙏🙏🙏
Öyle dayanılmaz bi ağrı olmuyor endişe etme benim canım çok tatlıdır ben sezeryan doğum olduysam herkes olur 😂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 39+2 haftalık olan ben 13 de normal doğuma gıreckken ayın 8 de sezeryan dedı doktorum açılma yokmuş ama ben çok tedırgınım çok ağrılı mı sezeryan agrı olmaması için neler yıyıp içilmesi gerek bana yardımcı olur musunuz lütfen 😞🙏🙏🙏
Canım doktor erken karar vermiş. Normal doğumda doğumu bebek başlatır normal bı cekilde. Çatı ölçümü yapıldı mı peki sana . Ben normal doğum istiyorum de. Ben 40+1dogum yaptım. 37 hafta 3 cm hafta olmuştu sonra 40 haftada birden sancım fazlası sabah normaldir öğlene doğru sancı hafif hafif girdi biranda çoğaldı. birden açılma oldu. Tabi ben çömelme ve squat hareketini çok yaptım özellikle duş alırdım kaynar suyla bel altına tutardim banyodan çıkınca bornozla ustumu bile giymeden sıcağı sıcağına çömelme hareketi yapardım 10 dkk. Hastaneye gitmeden de öyle yaptım gittiğimde bebek aşağı inmiş kafası gözüküyor dedi doktorum suyum geldi hastanede yarım saatte doğum yaptım.

haticeasel

Kayıtlı Üye
rank
bende son çocuğumu sezeryan oldum canım ağrı kesicilerler veriyo doktor ağrın fazla olmaz korkma normal doğum da o an çekiyosun sezeryanda sonra çekiyosun ikisindede ağrı acı oluyo kolay değil candan can çıkıyo Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.