Sorum var Dogum başladı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazın annesi tarafından oluşturulan Dogum başladı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 598 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum başladı mı
Konbuyu başlatan Ayazın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mltmasln

Ayazın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bugün akıntı artmıştı biraz da belim ağrıyodu 4.katı indim çıktım tuvalete gittim geldim içeri odaya birden istemsiz şekilde sıcak birşey aktığını hissettim çiş kaçırır gibi iç çamaşırım biraz ıslanmış suyum mu geldi acaba ? Suyum gelse biraz gelip durur mu?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar bugün akıntı artmıştı biraz da belim ağrıyodu 4.katı indim çıktım tuvalete gittim geldim içeri odaya birden istemsiz şekilde sıcak birşey aktığını hissettim çiş kaçırır gibi iç çamaşırım biraz ıslanmış suyum mu geldi acaba ? Suyum gelse biraz gelip durur mu?
Kuzum ayaklarından da aktığını hissettin ki bence doğum başlıyor

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Aynısı bugün bendede oldu. salı günü kontrole gidecem artık gelmese evde bı leğene sıcak Su doldurup içine oturacam saatlerce😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ya ilk kez oldu bu benim çok fazla akıntım var. Hele bugün almış başını gidiyor. Öyle oldu banada şu mu değil mi emin olamadım zaten akşama kadar bekleyecem eğer tekrar olursa gidecem doktora.
Kuzum eğer bardaktan boşalırcasına geldiyse suyun gelmiş olabilir ve şimdi bebek susuz kalır bunu çok tehlikeli kesinlikle hemen doktora görünmen lazım suyun geldiyse zaman kaybetme

Tüm sayfalar yüklendi.