Sorum var Kızlar doğum başladı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Kızlar doğum başladı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,584 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğum başladı mı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben daha 33 haftalık hamileyim iki gündür az az ben farketmeden su geliyor vajinal akıntılarım aşırı arttı renginde değişme olmadı ama suyum yavaş yavaş geliyor sanki hiç başına gelen oldu mu
Doktora git kuzum bir ne olur ne olmaz su olduğundan eminsin demi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acile git şöyle böyle böyle diye direk suyuna Filan bakarlar ihmal etme

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Doktora git kuzum bir ne olur ne olmaz su olduğundan eminsin demi

Acile git şöyle böyle böyle diye direk suyuna Filan bakarlar ihmal etme
Onu da bilmiyorum ki ilk bebeğim ama sana nasıl deyim bir andan kulodun ortasına ılık ılık bişey geldiğini hissediyorum ama şu mu değil mi anlamadım

Onu da bilmiyorum ki ilk bebeğim ama sana nasıl deyim bir andan kulodun ortasına ılık ılık bişey geldiğini hissediyorum ama şu mu değil mi anlamadım
Hep az az ara ara geliyor nişanın gelmedi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha 33 haftalık hamileyim iki gündür az az ben farketmeden su geliyor vajinal akıntılarım aşırı arttı renginde değişme olmadı ama suyum yavaş yavaş geliyor sanki hiç başına gelen oldu mu
Bir doktora görün canım az az su geliyor diyorsan suyun olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kuzum sen bir git doktora ne olur ne olmaz illa Nisan gelecek diye bir şey yok herkeste gelmez zaten en azından için rahat eder. Geçenlerde bu bahsettiğin şeyden banada oldu doktorum azar azar suyun geliyor dedi . Bak bakalım bebeğin suyuna filan baksinlar

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Emin olman için doktora gitmen lazım canım belli testler yapar netleşir geçmiş olsun inşaallah gelen suyun değildir

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Bir doktora görün canım az az su geliyor diyorsan suyun olabilir
Doktora gitmeyi bende düşünüyorum ama telefonlarımi açan yok ki gitsem neden kendi başına iş yaptın derler iki gündür kesilmeyen sancılarım da var zaten ama ben erken doğum yapmak istemiyorum 😔

Emin olman için doktora gitmen lazım canım belli testler yapar netleşir geçmiş olsun inşaallah gelen suyun değildir
Amin inşallah çok korkuyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktora gitmeyi bende düşünüyorum ama telefonlarımi açan yok ki gitsem neden kendi başına iş yaptın derler iki gündür kesilmeyen sancılarım da var zaten ama ben erken doğum yapmak istemiyorum 😔
Git hastaneye laf eden olursa acsaydiniz de kimsenin keyfini bekleme canım bebeğin söz konusu millet de düşüncesiz ya

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah çok korkuyorum
Kuzum sen bir git doktora ne olur ne olmaz illa Nisan gelecek diye bir şey yok herkeste gelmez zaten en azından için rahat eder. Geçenlerde bu bahsettiğin şeyden banada oldu doktorum azar azar suyun geliyor dedi . Bak bakalım bebeğin suyuna filan baksinlar
Tamam olur çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar