Sorum var Kızlar doğum başladı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Kızlar doğum başladı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,599 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğum başladı mı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gitmeyi bende düşünüyorum ama telefonlarımi açan yok ki gitsem neden kendi başına iş yaptın derler iki gündür kesilmeyen sancılarım da var zaten ama ben erken doğum yapmak istemiyorum 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah çok korkuyorum
Telefonunu eşin falanmı açmıyor canım ama hastaneye gitmelisin akşama git ozaman

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Git hastaneye laf eden olursa acsaydiniz de kimsenin keyfini bekleme canım bebeğin söz konusu millet de düşüncesiz ya
Şimdi birazdan gidicem Allah'ın izniyle biraz işlerim var bitiriyim giyiniyin gidicem çok teşekkür ederim kızlar bu arada eğer bişey olursa haber ederim

Telefonunu eşin falanmı açmıyor canım ama hastaneye gitmelisin akşama git ozaman
Eşim açıyor kaynanamlar açmıyor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi birazdan gidicem Allah'ın izniyle biraz işlerim var bitiriyim giyiniyin gidicem çok teşekkür ederim kızlar bu arada eğer bişey olursa haber ederim

Anladım hayırlı haberlerini bekliyoruz ozaman

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Eşin açıyorsa boşver gerisini kuzum hayırlı haberlerini bekliyoruz 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben daha 33 haftalık hamileyim iki gündür az az ben farketmeden su geliyor vajinal akıntılarım aşırı arttı renginde değişme olmadı ama suyum yavaş yavaş geliyor sanki hiç başına gelen oldu mu
Kuzum gebeliğin son aylarında en yoğun halde bulunur ve pembe mukus içerebilir mukus tipik olarak yapışkan ve jöle kıvamındadır vücudun doğum için hazır olduğunu gösterir bu renk özellikle kokusu hafif ise genellikle normal ve sağlıklı bir akıntıdır

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Eşin açıyorsa boşver gerisini kuzum hayırlı haberlerini bekliyoruz 🤲🏻
Bebek iyiymiş suyumda iyiymis aşırı mantar akıntım varmış o yüzden ben onu sunsanmisim

Kuzum gebeliğin son aylarında en yoğun halde bulunur ve pembe mukus içerebilir mukus tipik olarak yapışkan ve jöle kıvamındadır vücudun doğum için hazır olduğunu gösterir bu renk özellikle kokusu hafif ise genellikle normal ve sağlıklı bir akıntıdır
Mantar varmış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar