Sorum var Kızlar doğum başladı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Kızlar doğum başladı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,594 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğum başladı mı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum gebeliğin son aylarında en yoğun halde bulunur ve pembe mukus içerebilir mukus tipik olarak yapışkan ve jöle kıvamındadır vücudun doğum için hazır olduğunu gösterir bu renk özellikle kokusu hafif ise genellikle normal ve sağlıklı bir akıntıdır
Mantar varmış
Canım şimdi nasıl olduğunu kimse bilemez ihmal de etme bi acilde doktora görün istersen
Şimdi sancım çok var nst de bir taraf 160 Lara çıkmıştı diğeri 24 ye felandi anlamı ne mantar varmış akıntı oymuş fitil yazmış eşim almış nasıl kullanılıyor kullanan varmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay şükür kuzum dikkat et kendine bol bol su iç inslalah düzelir 🤲🏻♥️
Mantarın bebeğe zararı olur mu bilmiyorum ama iyiyim çok şükür bebek oynuyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mantar varmış

Şimdi sancım çok var nst de bir taraf 160 Lara çıkmıştı diğeri 24 ye felandi anlamı ne mantar varmış akıntı oymuş fitil yazmış eşim almış nasıl kullanılıyor kullanan varmi

Kuzum doktor nst ye bakıp sancın yok dedi ise o anı yukselmeler miniğin anı haraket etmesinden dolayıdır merak etme sancın cikaa seni bırakmazlardi çünkü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mantar varmış

Ya Allah'ım şifa versin canım bende mantardan dolayı fitil kullanıyordum

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Mantar varmış

Geçmiş olsun canım

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha 33 haftalık hamileyim iki gündür az az ben farketmeden su geliyor vajinal akıntılarım aşırı arttı renginde değişme olmadı ama suyum yavaş yavaş geliyor sanki hiç başına gelen oldu mu
Ayaklarını kaldır yat fazla ayakta durmaktan oluyor cnm inşallah erken gelmez hiç olmazsa 37.haftayı yakalar inşallah

A

Adsız anne adayı

Guest
Mantarın bebeğe zarari yok diyor doktorlar korkma akintin su gibi mi geliyor bende de aşırı akıntı var gerçi gebe kalmadan öncede çok fazlaydı doktora da diyemedim kokusuz hafif Sarı ve koyu kıvamlı çok rahatsız oluyorum ins kötü bişi değildir sanada çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar