Doğum başlangıç belirtileriniz nelerdi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Doğum başlangıç belirtileriniz nelerdi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,922 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum başlangıç belirtileriniz nelerdi?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 38 haftalık gebeyim yarın kontrolüm var doktorum doğum tarihi için 13 şubat diyor. Fakat tabi son haftalardayım kasılmalar vs oluyor şuan. Doğum yapan arkadaşlara sorum doğum başlamadan 1 2 gün önceki belirtileriniz neydi hatırladıklarınızı yazarsanız sevinirim 😌🙃

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Son haftalarda yanlış hatırlamıyorsan sık sık nts baglanıyordum. Düzenli olarak sancılar once 5 saatte bir olurken bu oran dogum yaklaştıkca sıklaşacak. bebek dogum kanalına girmeye başlayınca üst kısımda rahatlama alt kısımda baskı olacak. Son aşamalarda nişan ve suyun gelmesi oluyor

Detaylı anlatım şu konuda mevcut

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2 gün önceden belim ağrımaya başladı ama değişik bir agriydı sonra sancilarim düzensiz bir biçimde gelmeye başladı sancıları sıklaştı ama suyum gitmedi benim hastanede patlattılar birde 2 3 gün önceden değişik bir şekilde bebegin aşağıya indiğini hissettim vajinamda agri oldu cok şiddetli

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2 gün önceden belim ağrımaya başladı ama değişik bir agriydı sonra sancilarim düzensiz bir biçimde gelmeye başladı sancıları sıklaştı ama suyum gitmedi benim hastanede patlattılar birde 2 3 gün önceden değişik bir şekilde bebegin aşağıya indiğini hissettim vajinamda agri oldu cok şiddetli
Benim bir kaburgamın altında ağtı oluyor bir aşağıda ama mesela hareket ettiğinde aşağıdan bıçaklanıyormuş gibi hissediyorum

ben iki güne bir nst ye bağlanıyordum en son doktora gittim bi şeyim yoktu gece lavaboya kalktığımda nişanım ve suyum geldi sancım başladı hiçbir belirtim yoktu fazla açılmam yoktu ve çatı darlığım olduğu için sezeryan oldum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
ben iki güne bir nst ye bağlanıyordum en son doktora gittim bi şeyim yoktu gece lavaboya kalktığımda nişanım ve suyum geldi sancım başladı hiçbir belirtim yoktu fazla açılmam yoktu ve çatı darlığım olduğu için sezeryan oldum
Banada normal doğum olacak kesin demiyor karnı çok geniş sezeryane alabilirim dedi 10 gün ara ile nst ye sokuyor şuan ayın 7 ve 27 sinde girdim yarın 1 kere daha giricem ilk 2 nst de sancım yoktu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar