Dogum belirtisi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla hfsa tarafından oluşturulan Dogum belirtisi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum belirtisi mi
Konbuyu başlatan Damla hfsa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla hfsa

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Adet sancisi gibi basladi artti suan saadece sag kasik bölgemde siddetlenip azalan bir sanci var dogum mu sizce

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksın canım? Kaç haftalık olduğunu bilmediğimiz için yorum yapmamız biraz abest olur
30 haftalik ama 26 .haftada nts de sanci cikti erken dogum riskim var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kac haftaliksin canım yalancı sancida olabilir uzanıp dinlen biraz geçerse yalancı sancılar bendede oluyo arada. 38+6 yım bende
30 haftalik canim 26 da nts de sanci cikti eeken dogum riskim var uzandim yurudum duş aldim ayni gecmedi

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sancısı 10 dakika dan 5 dakka bir aralıklarla gelmeye baslar canım dakikalarını takip et bide beni sancim doğumda birden geliyor sonra biras sancim azaliyordu sonra 10 dakika sonra gene geliyor sonra yeniden azaliyordu ama herkezinki farklı da ola biliyor canim
Azalip geliyo erken dogum riskim var 30 haftalik daha korkuyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalik ama 26 .haftada nts de sanci cikti erken dogum riskim var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

30 haftalik canim 26 da nts de sanci cikti eeken dogum riskim var uzandim yurudum duş aldim ayni gecmedi
İğne vermedi mi doktor sana ilaç başlatması lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar