Sorum var Doğum belirtisi olabilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Doğum belirtisi olabilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,793 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum belirtisi olabilir mi?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Sancı hissediyor musun ? İlk önce bi sakin ol tansiyon aletti varsa tansiyonu ölç bi bardan su iç iyisen biraz hava al biraz sakinleyeceksin ve baktın hala kötüsün hastaneye git yalancı sancın da olabilir artık
Sancı tam olarak nasıl bir şey bilmiyorum canım ilk gebeliğim ama karnım geriliyor taş gibi oluyor ve ağrım var. Ama sırtımda hiç bir şey yok ağrı filan. Sanırım yalancı sancılarım başlamış olmalı dediğin gibi 😊

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Sancı tam olarak nasıl bir şey bilmiyorum canım ilk gebeliğim ama karnım geriliyor taş gibi oluyor ve ağrım var. Ama sırtımda hiç bir şey yok ağrı filan. Sanırım yalancı sancılarım başlamış olmalı dediğin gibi 😊
Sancı yarım saatte bir gelip kısalan bişey zaman geçtikçe 5 dakika da bir sancı vurmaya başlarsa sert bi şekilde doğumun başlamış demektir ☺️ Korkma benim de ilkti herşeyi öğreniyor insan zamanla ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebek aşırı hareketli. Vajinamda çok fazla baskı var be bıçak saplanıyor gibi oluyor. Karnımda kasılmalar var bu yarım saattir filan böyle. Ama suyum gelmedi veya nişanımda gelmedi, bunlar neden oluyor sizce?
Kaç haftalıktin kuzum doğum belirtisi bunlar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebek aşırı hareketli. Vajinamda çok fazla baskı var be bıçak saplanıyor gibi oluyor. Karnımda kasılmalar var bu yarım saattir filan böyle. Ama suyum gelmedi veya nişanımda gelmedi, bunlar neden oluyor sizce?
Doğum belirtisi diyebilmek için sancının belinden başlayıp kasıklarına vuran adet ağrısı gibi düzenli aralıklarla olması dinlenmeyle geçmemesi gerekiyor canım bu söylediklerin yalancı sancılar gibi anladım ama dayanımıyorsan doktora görün

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Doğum belirtisi diyebilmek için sancının belinden başlayıp kasıklarına vuran adet ağrısı gibi düzenli aralıklarla olması dinlenmeyle geçmemesi gerekiyor canım bu söylediklerin yalancı sancılar gibi anladım ama dayanımıyorsan doktora görün
Sağol canım sanırım yalancı sancıymış bu postu attıktan bir 15/20 dakika sonra ne ağrı kaldı ne birşey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalıktin kuzum doğum belirtisi bunlar
36+4 canım ama geçti sanırım yavaştan alıştırma yapıyor ufaklık 😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım sanırım yalancı sancıymış bu postu attıktan bir 15/20 dakika sonra ne ağrı kaldı ne birşey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

36+4 canım ama geçti sanırım yavaştan alıştırma yapıyor ufaklık 😊
Yalancı kasılmalar oluyor bu haftalarda kuzum hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar