Doğum çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan Doğum çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,011 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum çantası
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Belki ben erken haziladim ama. Hiç belli olmaz gün sayıyoruz ama. Kim bilir Allah belki yarını birgunu nasip eder diyerek hazırlık yapmaya başladım sizce. Doğru hazilamismiyim çantamı

Valizin içindekiler 🤣
Hasta bezi
Bebek bezi
Hastane çıkışı
İki gecelik
Terlik
Mendil
Biboron seti
Islak mendil
Kolanya
Sarılık için sarı örtü

Sizce eksik ne var bilgi verin kizlar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Belki ben erken haziladim ama. Hiç belli olmaz gün sayıyoruz ama. Kim bilir Allah belki yarını birgunu nasip eder diyerek hazırlık yapmaya başladım sizce. Doğru hazilamismiyim çantamı

Valizin içindekiler 🤣
Hasta bezi
Bebek bezi
Hastane çıkışı
İki gecelik
Terlik
Mendil
Biboron seti
Islak mendil
Kolanya
Sarılık için sarı örtü

Sarılık için örtüyü bilmiyordum canım ilk defa duydum. Biberon yerine kaşık koy mama vermek zorunda kalırsan biberon meme reddi yaşamana sebep olabilir canim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Valizin içindekiler 🤣
Hasta bezi
Bebek bezi
Hastane çıkışı
İki gecelik
Terlik
Mendil
Biboron seti
Islak mendil
Kolanya
Sarılık için sarı örtü

Kuzum bebege.zıbın eksik bebek için fazladan elbise pişik kremi müslin örtü ince kalın battaniye bebek için kendine fazladan iç çamaşırı çıkarken giyecek takım kendine peçete kendine çorap al doğumdan sonra ilk saatler üşüme çok oluyor bebege şapka

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Valizin içindekiler 🤣
Hasta bezi
Bebek bezi
Hastane çıkışı
İki gecelik
Terlik
Mendil
Biboron seti
Islak mendil
Kolanya
Sarılık için sarı örtü

Yeterli bence bir gün için

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bebege.zıbın eksik bebek için fazladan elbise pişik kremi müslin örtü ince kalın battaniye bebek için kendine fazladan iç çamaşırı çıkarken giyecek takım kendine peçete kendine çorap al doğumdan sonra ilk saatler üşüme çok oluyor bebege şapka
İşte bu çok tesekur ederim unutuklarimin hepsini yazmışsın abla 😂 tesekur ederim. Ablacım ❤️❤️🥰

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

Valizin içindekiler 🤣
Hasta bezi
Bebek bezi
Hastane çıkışı
İki gecelik
Terlik
Mendil
Biboron seti
Islak mendil
Kolanya
Sarılık için sarı örtü

Bak ben sarılık örtüsünü unuttum🙈 bende Mayısin 15 inde hazırlayacağım eksikler var almam lazım ama yeni valizler aldım ya herşey temiz olsun istiyorum her anne gibi yeni ve taze bize ilk erkek dediler hastane çıkışı erkek takımlar var size kız içinde almalimiyim hastane çıkışı takımlar aldım kız içinde ama içimde kalırsa diye endişe duymuyor değilim 🤷

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Sarılık için örtüyü bilmiyordum canım ilk defa duydum. Biberon yerine kaşık koy mama vermek zorunda kalırsan biberon meme reddi yaşamana sebep olabilir canim
Aynen öyle cnm herkez biberon koyuyor ama dr bardakta kaşıkla vermeyi öneriyor ben de öyle yaptim hatta mamayı bile hastahane çalışanı getirdi benim 3 gün sonra sütüm geliyo hep önce 15 dk mememi veriyorum süt olmasa bile sonra 15 dk mama ölçüye göre kaşıkla tabi sonra tekrar meme sütüm geldimi her şeyi bırakıyorum asla mama yazık bitene kadar vereyim düşüncesi olmadan mememi veriyorum suyu bile kaşıkla veriyorum ilk oğlum biberonun tadını aldı ve 3 aylıkken ne yaptıysam almadı mememi oyuzden cook cook pişmanım sakin biberon kullanmayın arkadaşlar sakin

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank

Valizin içindekiler 🤣
Hasta bezi
Bebek bezi
Hastane çıkışı
İki gecelik
Terlik
Mendil
Biboron seti
Islak mendil
Kolanya
Sarılık için sarı örtü

Bebeğe çorap zıbın falan koy yedekle canım battaniye, makyaj çantası , kendine yedek çamaşır / çorap, sabahlık falan koy biberonu verme bence mamaya ihtiyaç olunca şırıngayla ver yoksa memeni hiç almaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar