Dogum çantası..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Dogum çantası.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,738 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum çantası..
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bence hemen hazırla ya erken doğarsa bende hazırladım bir köşeye koydum 35.haftamda doğurdum maalesef
Geçmiş olsun canım Allah bebişini bağışlasın analı babalı sağlıkla büyütsün var mı Bi sıkıntı neden 35te doğum oldu paylaşmak istersen tabi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya anneler 35 haftadayım. Ne zaman çanta hazırlayayım. Kafam karıştı. Daha erkenmi sizce? Ne zaman hazrladınız siz yaaa..
Ben 35. Haftada hem benim hem bebeğin çantasını arabanın bagajına bile koymuştum 🙈hazırla bence ne olur ne olmaz vakti dolunca sağlıkla gelsin bebişin canım

Cnm benimki sezeryan oluyorum ben 35 haftada hazırlıyorum cnm seninki sezeryanmı
Yok canım normal dogum yani son anda bi aksilik çıkmazsa tabi . Senin ne zamn kaldı sezeryana?
Walla sen iyi dayanmissin ben 8 hafta 4 gunluk hamileyim simdiden azar azar alip hazirliyorum😅
Ya Allah iyiliyni versin daha küçücük şimdiden hazrlanırmı 😀😀 Allah sag salim kavuşdursun inşallah
Bence hazırla canım ne olur ne olmaz benim arkadaşım 36. Haftada doğum yapmıştı hemde ilk gebeliği ben o yüzden hazırladım nolur nolmaz :)
Yani ben hen üz dogururum gibi hiss etmiyorumda hazrladım demin ne olur ne olmaz diye tabi bi kaç eksiyim var..
Bence 32.haftadan itibaren hazırlanmalı her an gelebilir ki sizin tam zamanı
Bilmem bence 4 5 hafta daha kalır diye düşünüyom. 😀
Bizlerde bebekle ilgili bişi konmaz çantaya dogurduktan sonra anne kaynana falan getirir. Yeni alıp getirirler adet öyle. Ben kendi eşyalarımı koydum ..
Hazır olması lazım son zamanların ben 34+5 im sezeryan olacağım ama ne olur ne olmaz diye geçen hafta hazırladım herşeyini hemen hazırlamaya başla bence kafan rahat eder hemde
Hazrladımda bi kaç eksik var. Sadece kendi eşyalarımı koydum. Alış verişe çıkmam lazımda işte kaynana görümce her şeye musallat oluyor izin vermiyor bitürlü 😑

Geçmiş olsun canım Allah bebişini bağışlasın analı babalı sağlıkla büyütsün var mı Bi sıkıntı neden 35te doğum oldu paylaşmak istersen tabi?

Ben 35. Haftada hem benim hem bebeğin çantasını arabanın bagajına bile koymuştum 🙈hazırla bence ne olur ne olmaz vakti dolunca sağlıkla gelsin bebişin canım
Çok teşekkür ederim canim benim hepimizin inşAllah🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım normal dogum yani son anda bi aksilik çıkmazsa tabi . Senin ne zamn kaldı sezeryana?

Ya Allah iyiliyni versin daha küçücük şimdiden hazrlanırmı 😀😀 Allah sag salim kavuşdursun inşallah

Yani ben hen üz dogururum gibi hiss etmiyorumda hazrladım demin ne olur ne olmaz diye tabi bi kaç eksiyim var..

Bilmem bence 4 5 hafta daha kalır diye düşünüyom. 😀
Bizlerde bebekle ilgili bişi konmaz çantaya dogurduktan sonra anne kaynana falan getirir. Yeni alıp getirirler adet öyle. Ben kendi eşyalarımı koydum ..

Hazrladımda bi kaç eksik var. Sadece kendi eşyalarımı koydum. Alış verişe çıkmam lazımda işte kaynana görümce her şeye musallat oluyor izin vermiyor bitürlü 😑

Çok teşekkür ederim canim benim hepimizin inşAllah🥰
Ne güzelmiş gurbette olunca öyle olmuyo herşeyi kendin alıyorsun anne kayınvalide ancak doğuma yetişiyor 😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar