Dogum cantasina neler olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Dogum cantasina neler olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,419 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum cantasina neler olur
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee
Ben kendimce hazırladım biseyler fazla mi eksik mi bilmiyorum ama küçük bavulla gidecem bazıları tatile mi gidiyom diyor şimdi herkes küçük bi bavulla gidiyor ee bi de sezaryan siz neler koydunuz
Cnm ben 11 parça hastane çıkışı koydum yedek kıyafet koydum alt üst eldiven şapka olmak üzere iki takım 2 tane çıtçıtlı body 3lu çorap 10 tane bebek bezi pişik kremi biberon emzik pudra ıslak mendil
Kendim için;2 tane gecelik 2 tane corap 1 paket pet 3 tane göğüs pedi eşofman takımı 2 tane atlet ve 3 tane alt iç çamaşırı koydum benim çantam bu şekilde 😍🥰

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben 11 parça hastane çıkışı koydum yedek kıyafet koydum alt üst eldiven şapka olmak üzere iki takım 2 tane çıtçıtlı body 3lu çorap 10 tane bebek bezi pişik kremi biberon emzik pudra ıslak mendil
Kendim için;2 tane gecelik 2 tane corap 1 paket pet 3 tane göğüs pedi eşofman takımı 2 tane atlet ve 3 tane alt iç çamaşırı koydum benim çantam bu şekilde 😍🥰
Ben bi tulum 3 takım da zıbın mi 5 li takım 1 patik 2 battaniye biri penye diğeri peluş ıslak pecetece ıslak mendil pamuk biboron bebek için 2 tane yelek 3 ağız mendili çok mu acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yetişkin bezi aldım. İlk günlerde inanılmaz kanama oluyormuş bazı kadınların. Tuvalete sürekli gidip gelmek ped değiştirmek zor oluyor dedi bir çok doğum yapan arkadaşım. Depend in yetişkin bezi kenardan yırtıp atılanlardan aldım. Bence önemli bişey. Pijamaları üstünü altını batırmak hoş olmaz 🙄

Yetişkin bezi aldım. İlk günlerde inanılmaz kanama oluyormuş bazı kadınların. Tuvalete sürekli gidip gelmek ped değiştirmek zor oluyor dedi bir çok doğum yapan arkadaşım. Depend in yetişkin bezi kenardan yırtıp atılanlardan aldım. Bence önemli bişey. Pijamaları üstünü altını batırmak hoş olmaz
Ben daha almadım hasta bezi kutlu olanlar var mis onlara bakacam

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Ben kendimce hazırladım biseyler fazla mi eksik mi bilmiyorum ama küçük bavulla gidecem bazıları tatile mi gidiyom diyor şimdi herkes küçük bi bavulla gidiyor ee bi de sezaryan siz neler koydunuz
Cnm bende bu hafta sonu hazirlicam madde madde yazayım
-5 li hastane çıkışı(2 tane)
-2 li takım (2 tane)
-citcitli badi (2tane)
-çorap(4 tane)
-patik (1 tane)
-battaniye (2 tane ince ve kalin)
-ağız bezi (5 -6 tane)
-emzik (0-3 aylik)
-biberon
-mama( ne olur ne olmaz diye)
-pisik kremi
-bebek bezi (10-15 tane)
-ıslak mendil
-rulo havlu peçete
-poset(kirli çamaşırlar icin)
-kundak (1 tane)
_Kendim için_
-2 takım eşofman
-iç çamaşırı(4 5 tane)
-ped
-yelek
-çorap
-dış fırçası macunu
-tarak
-makyaj malzemesi(göz kalemi maskara hafif bu dudak balzami)
Bebeğe dokunmasin diye fondöten falan almicam.
-Havlu
-dezenfektan
-maske
-sabun
-2 bardak,biraz şeker,sallama çay,kahve,hurma,çay kaşığı,çatal kaşık.bir şişeye bulaşık deterjani ve domestos, birde bulasiksungeri.
Ben her dogumumda götürdüm hemen cikarmazlarsa diye.
-terlik
-poset(kendi kirli camasirlarim icin)
-fresh kokulu bir roll on alicam bide.😄😄😄😂
Ben bunları orta boy bir spor çantasına sigdiriyorum canım.

Normal cnm
Ben bi tulum 3 takım da zıbın mi 5 li takım 1 patik 2 battaniye biri penye diğeri peluş ıslak pecetece ıslak mendil pamuk biboron bebek için 2 tane yelek 3 ağız mendili çok mu acaba

Ben daha almadım hasta bezi kutlu olanlar var mis onlara bakacam
Normal cnm 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.