Doğum göbek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Doğum göbek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,065 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum göbek
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol su içersen 40 in çıkana kadr baya gider göbeğin.odemin varsa
Kizlar dogumdan sonra eve gediyimde bu kadar gobeyim yoktu. Dogum sonrasi cokk buyuk gobeyim kaldi😢nasil toparliyacam bilmiyorum. Ben kiloya coookk takilan insanim bu gobeyi gorunce deliriyorummm. Korse takdim ama faydasizzz

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dogumdan sonra eve gediyimde bu kadar gobeyim yoktu. Dogum sonrasi cokk buyuk gobeyim kaldi😢nasil toparliyacam bilmiyorum. Ben kiloya coookk takilan insanim bu gobeyi gorunce deliriyorummm. Korse takdim ama faydasizzz
Canım normal herkesin ilk dönem böyle olur vücut kendini toparladikca yerine gelir. Bu arada emziren anneler kiloyu verir demişti ebem o yüzden sen sadece emzir kilo gider sen sağlığından olma.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Gidiyor canım merak etme ben 3 tane doğurdum göbeğim kalmadı emzirdiğin için çabuk acıkıyorsun bende öyleyim yatmaya yakın yemek yeme mesela o daha çok kilo yapıyor meyve ye bol bol su iç

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende doğumdan sonra göbeyim çok kalmışdı sezeryan göbeyide çok kalır derler ama bende geçiyor artım yavaş yavaş sütüm kesildi bende artık yememe içmeme dikat etdim benim bebiş artık 2.5aylık yavaş yavaş geçecekdir merak etme bende senin gibiydim çok takılıyordum daha yeni doğum yapmışsın şimdi senin karnlnda ödem şişkinlik var merak etme hepsi çekilecek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Korse düzenli kullanman lazım canım şöyle 1 ay filan tak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar