Sorum var Doğum günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Doğum günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 911 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum günü
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba. Bı kaç gündür sağlık sorunlarım sebebiyle yoktum burada. Nasılsınız bebişler nasıl ?? Sizleri özledim 🥰 konuya geleyim kızım bir yaşına girecek doğum günü partisi yapmak istiyorum ve konsept olsun istiyorum hangi karakter olsun karar veremedim sizlere de danışmak istiyorum. Önerileriniz Fikirleriniz benim için değerli 🥰 Şimdiden teşekkürler 😍❤️❤️

Kızlar merhaba. Bı kaç gündür sağlık sorunlarım sebebiyle yoktum burada. Nasılsınız bebişler nasıl ?? Sizleri özledim 🥰 konuya geleyim kızım bir yaşına girecek doğum günü partisi yapmak istiyorum ve konsept olsun istiyorum hangi karakter olsun karar veremedim sizlere de danışmak istiyorum. Önerileriniz Fikirleriniz benim için değerli 🥰 Şimdiden teşekkürler 😍❤️❤️
Maşallah canım bizde seni çookk özledik. Beren iyi çok şükür ama çok huysuz 2 gündür nedendir bilmiyorum. Doğum günü için unicornlu yapabilirsin canım kız çocuğuna çok şirin olur iyi ki doğmuş prenses ❣️🫴🧚‍♀️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Ekli dosyalar

• eb-266-529.jpg
    eb-266-529.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 47
  • UBÇ-9.png
    UBÇ-9.png
    310.3 KB · Görüntüleme: 53

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maşallah canım bizde seni çookk özledik. Beren iyi çok şükür ama çok huysuz 2 gündür nedendir bilmiyorum. Doğum günü için unicornlu yapabilirsin canım kız çocuğuna çok şirin olur iyi ki doğmuş prenses ❣️🫴🧚‍♀️
Teşekkür ederiz teyzesi 🥰❤️ ünicorn da çok hoşuma gidiyor renkleri filan tam yaz için bende öyle bişeyler olsun istiyorum aslında. Sağol canım benim 😍🥰 Beren i kokla yerime ❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunlar çok tatlılar teşekkür ederim kuzumm 😍🥰❤️❤️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun öncelikle ve iyiki doğmuş prenses Allah'ım sağlıklı mutlu bir ömür nasip eylesin inşallah 🤲🥰🥰😍 Bilmiyorum ki Barbie falan seviyor kız çocukları o tarz olabilir mi ki?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun öncelikle ve iyiki doğmuş prenses Allah'ım sağlıklı mutlu bir ömür nasip eylesin inşallah 🤲🥰🥰😍 Bilmiyorum ki Barbie falan seviyor kız çocukları o tarz olabilir mi ki?
Teşekkür ederim canım benim çok sağol 🥰❤️ Rabbim hepimizin evladını bağışlasın hayırlı günlere bıraksın inşallah 🤲 Barbie düşünebilirim bak aklıma gelmemişti 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle geçmiş olsun balım . Minik prenses iyi ki doğmuş doğum günü kutlu olsun . Konsepte gelirsek de unicorn, deniz kızı, Elsa aklıma bunlar geldi balım . Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin minik presese

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle geçmiş olsun balım . Minik prenses iyi ki doğmuş doğum günü kutlu olsun . Konsepte gelirsek de unicorn, deniz kızı, Elsa aklıma bunlar geldi balım . Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin minik presese
Sağol kuzum benim 😍❤️❤️ teşekkür ederiz teyzesi ellerinizden öper prensesim🥰 deniz kızı iyi fikir sağol canım benim 😍 Kayra nasıl oldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağol kuzum benim 😍❤️❤️ teşekkür ederiz teyzesi ellerinizden öper prensesim🥰 deniz kızı iyi fikir sağol canım benim 😍 Kayra nasıl oldu
Rica ederim balım bende onun pamuk yanaklarından öperim 😘😍. Kayra yarın kontrol var kuzum bakalım bu sefer ne diyecekler şuanlık sarılık dışında iyi şükür ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar