Sorum var Doğum günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Doğum günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum günü
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba. Bı kaç gündür sağlık sorunlarım sebebiyle yoktum burada. Nasılsınız bebişler nasıl ?? Sizleri özledim 🥰 konuya geleyim kızım bir yaşına girecek doğum günü partisi yapmak istiyorum ve konsept olsun istiyorum hangi karakter olsun karar veremedim sizlere de danışmak istiyorum. Önerileriniz Fikirleriniz benim için değerli 🥰 Şimdiden teşekkürler 😍❤️❤️
Merhaba kuzum çok geçmiş olsun çok şükür iyiyiz elhamdülillah
Rabbim kızına sağlıklı hayırlı ömür versin inşallah ❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Rica ederim balım bende onun pamuk yanaklarından öperim 😘😍. Kayra yarın kontrol var kuzum bakalım bu sefer ne diyecekler şuanlık sarılık dışında iyi şükür ki
Çok şükür kuzum 🥰 Hayırlı haberler alırsınız inşallah 🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kuzum çok geçmiş olsun çok şükür iyiyiz elhamdülillah
Rabbim kızına sağlıklı hayırlı ömür versin inşallah ❤️
Sağol canım benim 🥰❤️Rabbim seni yavrusu karnında olan canım arkadaşlarımı sağ salim kavustursun inşallah 🤲 evlat hasreti çekenlere de hayırlısıyla nasip etsin inşallah 🤲

Öncelikle çok geçmiş olsun çiçeğim. Barbie, deniz kızı, elsa, prensesler, mickey, lol bebek konseptleri olabilir. Aklıma bunlar geldi
Çok sağol varol canım canım benim 🥰❤️ bunlardan birini seçmem lazım artık az kaldı 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Sağol canım benim 🥰❤️Rabbim seni yavrusu karnında olan canım arkadaşlarımı sağ salim kavustursun inşallah 🤲 evlat hasreti çekenlere de hayırlısıyla nasip etsin inşallah 🤲

Çok sağol varol canım canım benim 🥰❤️ bunlardan birini seçmem lazım artık az kaldı 🥰
Amin kuzum 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

İnşallah kuzum 🤲🏻

Teşekkür ederiz teyzesi 🥰❤️ ünicorn da çok hoşuma gidiyor renkleri filan tam yaz için bende öyle bişeyler olsun istiyorum aslında. Sağol canım benim 😍🥰 Beren i kokla yerime ❤️❤️

Bunlar çok tatlılar teşekkür ederim kuzumm 😍🥰❤️❤️
Tabiki teyzesi hemen öpüp koklarım öpüyoruz seni Kocaman😍

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Bı kaç gündür sağlık sorunlarım sebebiyle yoktum burada. Nasılsınız bebişler nasıl ?? Sizleri özledim 🥰 konuya geleyim kızım bir yaşına girecek doğum günü partisi yapmak istiyorum ve konsept olsun istiyorum hangi karakter olsun karar veremedim sizlere de danışmak istiyorum. Önerileriniz Fikirleriniz benim için değerli 🥰 Şimdiden teşekkürler 😍❤️❤️
unicorn dan uzak durmanızı öneririm kardeşim, moda diye yayıldı her yerde var ama maalesef o bir lgbt sembolü, bunun yanında tek boynuzlu at, Allahın yaramadığı bir varlık olmayan bi şeyi insanlar varmış gibi gösteremez şekil ve suret veren yaradan yalnız Allahtır, bununla beraber kıyafetlerde ve odalarda eşyalarda hayvan ve insan resmi bulunması caiz değil sadece oyuncak olarak oynadıklarına cevaz verilmiştir

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben kızıma papatya konsept düşünmüştüm bir yaş için tercih edebilirsiniz hem doğal hemde dış mekan imkanınız varsa harika olur

Tüm sayfalar yüklendi.