Doğum günü 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Doğum günü 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,790 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Doğum günü 🤗
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Prensesim 2620

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar 17 Ağustos 🥰 bugün benim doğum günüm Marmara depreminde dünyaya gelmişim yazık garibim annem anlatıyor diyor çok büyük deprem olmuştu senin doğduğun gün herkes evden çıkmıştı seni unutmuşlardi 😁😁😁 ben seni hızla aldım dışarı çıktım diye
Rabbim bidaha o günü göstermesin inşallah 🤲 çok büyük kayıplar olmuş
Doğum günün kutlu olsun canım nice muttlu yaşların olsun ailenle 💕🎂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar 17 Ağustos 🥰 bugün benim doğum günüm Marmara depreminde dünyaya gelmişim yazık garibim annem anlatıyor diyor çok büyük deprem olmuştu senin doğduğun gün herkes evden çıkmıştı seni unutmuşlardi 😁😁😁 ben seni hızla aldım dışarı çıktım diye
Yaaaa doğum günün kutlu olsun canım nice ailenle ve sevdiklerinle beraber mutlu huzurlu sağlıklı senelere inşallah 🥰🤗 Yarında benim doğum günüm 😂😂😂😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Nice sağlıklı yaşların olsun canım yeni yaşın gönlündeki tüm güzellikleri yaşatsın evlatlarınla musmutlu huzurlu hayırlı yaşların olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar