Doğum günüm peki ben ne yapıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabriye tarafından oluşturulan Doğum günüm peki ben ne yapıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,862 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum günüm peki ben ne yapıyorum
Konbuyu başlatan Sabriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim canım valla bilmiyorum yada hepsi bizemi denk geldi millete iyisi kaldı 😂😂😂😂

Çok teşekkür ederim canım valla bilmiyorum yada hepsi bizemi denk geldi millete iyisi kaldı 😂😂😂😂

Çok teşekkür ederim canım ☺️

Rica ederim canım 😍

Kızlar bu gün doğum günüm 22 yaşıma girdim peki nasıl geçiyo napıyorum boş geçiyo bende iş yapıyorum bir kızım var biliyorsunuz dur onun dağınıklığı bu topluyorum eşim nemi yapıyo fosur fosur uyuyo 😂😂😂sağ olsun canım sıkılıyo bende buraya yazmak istedim ☺️ sizin gününüz nasıl geçiyo
Canım öncelikle dogum günün kutlu olsun Allahim daha güzel nice yaşlarına inşallah bakalım benim dogum günümde yaklaşıyor eşim yanımda da değil bakalım napicak bekliyorum😊

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Sağ Salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❣️
Amİn inşallah canim 🙏

Amin kuzum inşallah tez vakitte sağlıkla alırsın miniğini kucağına 🤲🏻❤️ dikkatli ol çokta insanların gözü önünde olma bazılarında ki göz maşallah kimsede yok nazara gelmissindir
Amin inşallah 🙏 Evden çıkmıyorum artık son haftalarda hasta olmayayim birde diye nerde fesat varsa dönsün kendi ayaklarina dokansin inşallah 🙏

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu gün doğum günüm 22 yaşıma girdim peki nasıl geçiyo napıyorum boş geçiyo bende iş yapıyorum bir kızım var biliyorsunuz dur onun dağınıklığı bu topluyorum eşim nemi yapıyo fosur fosur uyuyo 😂😂😂sağ olsun canım sıkılıyo bende buraya yazmak istedim ☺️ sizin gününüz nasıl geçiyo
Sevdiklerinle birlikte sağlıklı mutlu bereketli yıllarınız olsn💐Valla cnm benim eşimde doğum günümde havai fişekler patlamadı 😂 bencede extra yapılacak bişey yok zaten.çıkarsak veya söylersek dışardan bi akşam yemeği birde kızım bi milyon kere üflesin diye pasta .☺️

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Sevdiklerinle birlikte sağlıklı mutlu bereketli yıllarınız olsn💐Valla cnm benim eşimde doğum günümde havai fişekler patlamadı 😂 bencede extra yapılacak bişey yok zaten.çıkarsak veya söylersek dışardan bi akşam yemeği birde kızım bi milyon kere üflesin diye pasta .☺️
Valla 3 senedir evliyim özel olarak yemeğe çıkarmadı onada razıyım dışarda yemek yememiz açlığa dayanamaz dışarıda çok işimiz varsa çiğ köfte yiyoruz oda gündüz zaten😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar