Doğum için çanta Temel İhtiyaçlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Doğum için çanta Temel İhtiyaçlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,077 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum için çanta Temel İhtiyaçlar
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Doğum için çanta hazırlanıyormuş bunun İcin bana temel olan ihtiyacları söler misiniz ana temelleri istiyoum sadece olmazsa olmaz olanlar cünkü A dan Z ye kadar alacak durumum yok anlayışınız için teşekkür ederim 🙏🙏

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bebek için
Alt üst takim 2 adet
Eldiven
Çorap 2 adet
Çıtçıtlı atlet 2 adet
Şapka
Battaniye
Ağız mendili
Islak mendil
Bebek bezi
Vermek istersen emzik
Biberon mama vermek istersen
Pişik kremi falan da var ama ben hastanede krrem falan sürmedim evde kullanmak için alabilirsin

Anne için.
Sezeryanla doğum ise elbise gecelik
Picama takımı
Hasta bezi
İç çamaşırı
Havlu
Islak mendil
Kağıt havlu
Emzirme sütyeni
Terlik
Yelek
Çorap , patik isteğe bağlı
Hastaneden çıktığında giymek için kıyafet

Bebeği eve götürmek için puset ana kucağı hangisi uygunsa yüzüne örtmek için tül veya tülbent muslin örtü de olabilir isteğe bağlı
Ana ihtiyaç bunlar ben oğlumda bunları almıştım yanıma çokta biseye ihtiyaç duymadım Allah'ım sağlıkla kucağına versin

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Bebek için
Alt üst takim 2 adet
Eldiven
Çorap 2 adet
Çıtçıtlı atlet 2 adet
Şapka
Battaniye
Ağız mendili
Islak mendil
Bebek bezi
Vermek istersen emzik
Pişik kremi falan da var ama ben hastanede krrem falan sürmedim evde kullanmak için alabilirsin

Anne için.
Picama takımı
Hasta bezi
İç çamaşırı
Havlu
Islak mendil
Kağıt havlu
Emzirme sütyeni
Terlik
Yelek

Bebeği eve götürmek için puset ana kucağı hangisi uygunsa yüzüne örtmek için tül veya tülbent muslin örtü de olabilir isteğe bağlı
Ana ihtiyaç bunlar ben oğlumda bunları almıştım yanıma çokta biseye ihtiyaç duymadım Allah'ım sağlıkla kucağına versin
Çok tsk ederm 🙏🙏Amin cümlemiz evlatlarını sağlıkla kucaklarına alsın inşallah Allah razı olsun okadar uğrasıp yazmıssın 🤗

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebek için
Alt üst takim 2 adet
Eldiven
Çorap 2 adet
Çıtçıtlı atlet 2 adet
Şapka
Battaniye
Ağız mendili
Islak mendil
Bebek bezi
Vermek istersen emzik

Anne için.
Picama takımı
Hasta bezi
İç çamaşırı
Havlu
Islak mendil
Kağıt havlu
Emzirme sütyeni
Terlik
Yelek

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz mı cok oldu ilk hamileliğim hic bişi bilmiyorum başımda büyüğüm yok bana anlatsın zor oluyor tek başına insana😒
Burada çok güzel insanlar var ilk gebeligimdede saolsunlar soru cevap sohpet ederdim rahatlardim bundada aynı uygulamayida kullanan insanlarida seviyorum aklına ne takılırsa sor elbet birimiz cevap verir deneyimlerimizi seninle paylaşırız

Tüm sayfalar yüklendi.