Sorum var Doğum için özel mi devlet mi ?

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Doğum için özel mi devlet mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 650 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum için özel mi devlet mi ?
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba hanımlar. Ankara'da yaşıyorum. Şehir hastanesinde doğum yapmayı planlıyorum. Bu şekilde Ankara'da yaşayıp şehir hastanesinde doğum yapan var mı? Özeller çok pahalı maalesef
Ankarada yaşamıyorum ama annemgil orada ilk oğlumda erken doğum riskim var diye annemin yanına gittim. Orada her zöana şehir hastanesine gittim doktorlar aşırı iyi yani ben sürekli aynı doktora muayne oldum bilerek. Doğum zamanı odada tektim . Doğumdan sonra yine tektim ben doğuma gidene kadar annem yanımda durdu asla refakatçi kabul etmiyoruz demediler. Doğum Ettikten sonra da eşim geldi 2 gün o benimle kaldı hastanede. Yani doktorundan tut temizlik görevlisine kadar herkes o kadar güler yüzlü ve hastane odaları o kadar temiz ve ferah ki anlatamam .

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Ankarada yaşamıyorum ama annemgil orada ilk oğlumda erken doğum riskim var diye annemin yanına gittim. Orada her zöana şehir hastanesine gittim doktorlar aşırı iyi yani ben sürekli aynı doktora muayne oldum bilerek. Doğum zamanı odada tektim . Doğumdan sonra yine tektim ben doğuma gidene kadar annem yanımda durdu asla refakatçi kabul etmiyoruz demediler. Doğum Ettikten sonra da eşim geldi 2 gün o benimle kaldı hastanede. Yani doktorundan tut temizlik görevlisine kadar herkes o kadar güler yüzlü ve hastane odaları o kadar temiz ve ferah ki anlatamam .
Ne güzel bizde asla koymazlar kimse yanımızda kalsın yalnız kalırız hastanede

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Ankara'da yaşıyorum. Şehir hastanesinde doğum yapmayı planlıyorum. Bu şekilde Ankara'da yaşayıp şehir hastanesinde doğum yapan var mı? Özeller çok pahalı maalesef
Ankarada değilim ama bende malatya devlette doğum yaptım 3 tanesinide gayet iyiydi ilgililer refakatçi eşimdi diye odaya başka bayanda almadılar ben memnun kaldım devlet hastanesinden

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur canım ben ilk normal doğuma alındığım halde annem hep yanımdaydı 🤭🤭
Evet canım bizim devlet hastanelerimiz tam aksi yakınlarımızı yalnız camdan göre biliyoruz böyle zaman geçmek bilmiyor çok sıkıcı ilk doğumunda çok sıkılmıştım hastanede günleri sayırdımki eve gidiyim😄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canım bizim devlet hastanelerimiz tam aksi yakınlarımızı yalnız camdan göre biliyoruz böyle zaman geçmek bilmiyor çok sıkıcı ilk doğumunda çok sıkılmıştım hastanede günleri sayırdımki eve gidiyim😄
Bizim ankara da da eskiden öyleydi yani normal doğumda dahi kimseyi almazlardı yanına

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Bizim ankara da da eskiden öyleydi yani normal doğumda dahi kimseyi almazlardı yanına
Bence almaları daha iyi çünki ister doğum ister sezeryannan sonra yardıma ihtiyac oluyor ben doğumnan sonra yatağıma kalkıp uzanamıyordum corabımı bile giyemiyordum yanımda doğum yapmış başka bir kadın gördü giyinemiyorum yardım etti sağolsun

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben bilkent şehir hastanesinde doğum yaptım gayet iyidi ilgililerdi ama ten tene temas konusunda baştan konuş bana yaptırmadılar kızımın burnu kanadı ondan belki ama çok içimde kaldı o ilk an

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence almaları daha iyi çünki ister doğum ister sezeryannan sonra yardıma ihtiyac oluyor ben doğumnan sonra yatağıma kalkıp uzanamıyordum corabımı bile giyemiyordum yanımda doğum yapmış başka bir kadın gördü giyinemiyorum yardım etti sağolsun
Ya evet doğumun kolayı zoru olmuyor insanın yardıma ihtiyacı oluyor nasıl olursa olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar