Sorum var Doğum için özel mi devlet mi ?

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Doğum için özel mi devlet mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 663 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum için özel mi devlet mi ?
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba hanımlar. Ankara'da yaşıyorum. Şehir hastanesinde doğum yapmayı planlıyorum. Bu şekilde Ankara'da yaşayıp şehir hastanesinde doğum yapan var mı? Özeller çok pahalı maalesef
Şehir hastaneleri devlet hastanelerine göre daha ilgili davranıyorlar canım özele gitme imkanım yoksa şehir hastanesinde yaptır

NURŞAH

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba , aynı durumdan ben de muzdaripim. Ankara şehir hastanesi hakkında hep iyi şeyler duymuştum aslında ama su an ne yapacağımı bilemiyorum 9 haftalık gebeyim hangi doktora gidilir hangisi iyidir bir bilgi edinemedim ne yazık ki.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar. Ankara'da yaşıyorum. Şehir hastanesinde doğum yapmayı planlıyorum. Bu şekilde Ankara'da yaşayıp şehir hastanesinde doğum yapan var mı? Özeller çok pahalı maalesef
Merhaba Canım Bende Ankara'da Yaşıyorum İkizlerime Hamileydim İlk Özele Gidiyordum Maddi Olarak Çok Sıkıntı Her Tahlilde Ücret İstiyorlardı Araştırdım Baya Hastane Baktım Böyle Olmuyor Şehir Hastanesinde İlk Kardeşim Doğum Yaptı Çok Memnundu Doktordan Asistanda Tut Hemşiresine Kadar Erken Doğum Riskim Vardı 5 Aylıkken Başladı Uzun Süre Yatış Verdiler Bana Şehir Hastanesinde Yattım 1ay süreli yattim Daha Sonra tekrar tekrar Ama Çok ilgililer Gerçekten Her Doktor Öyleydi Sabit Olmuyor Zaten Aynı doktoru bulamıyorsun Bulsanda randevu gününe denk gelmiyor Tek kişilik odada kalıyordum ben Refakatçi alıyorlar hemen istersen eşinde gelebiliyor ben hep sezeryan olmak istiyordum özele o yüzden Gittim şehir Hastanesi'nde sezeryan oldum için rahat olsun oraya gitmeni öneririm ben doktorum sabit doktorum atakan tanacan diye doçent doktor var tavsiye ederim Allah'ım saglıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ankarada yaşamıyorum ama annemgil orada ilk oğlumda erken doğum riskim var diye annemin yanına gittim. Orada her zöana şehir hastanesine gittim doktorlar aşırı iyi yani ben sürekli aynı doktora muayne oldum bilerek. Doğum zamanı odada tektim . Doğumdan sonra yine tektim ben doğuma gidene kadar annem yanımda durdu asla refakatçi kabul etmiyoruz demediler. Doğum Ettikten sonra da eşim geldi 2 gün o benimle kaldı hastanede. Yani doktorundan tut temizlik görevlisine kadar herkes o kadar güler yüzlü ve hastane odaları o kadar temiz ve ferah ki anlatamam .
Konya'nın da öyle Ayşenur ya bizim buradaki ozellerden daha temiz daya iyi devlet Hastanesi' Konya'nın.. ozellerinii demiyorum bile 👏👏👏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Konya'nın da öyle Ayşenur ya bizim buradaki ozellerden daha temiz daya iyi devlet Hastanesi' Konya'nın.. ozellerinii demiyorum bile 👏👏👏
Olması gereken o zaten ya . Şu öocukta Da ben sanki bir Ankara turu yapacak gibi hissediyorum kendimi 😂😂 pazartesi doktora bir gideyim ona göre Ankara’da ki doktorlarla da görüşmeyi düşünüyorum

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Olması gereken o zaten ya . Şu öocukta Da ben sanki bir Ankara turu yapacak gibi hissediyorum kendimi 😂😂 pazartesi doktora bir gideyim ona göre Ankara’da ki doktorlarla da görüşmeyi düşünüyorum
Git git benim kayinalbabamin orda 3 tane evi var kiraya geçen onun için gitti kendi içinde hastaneye gitti gerçekten çok memnun herkes mesela biz ciddi bir ameliyat olsa hemen Ankara'ya gidelim diyoruz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Git git benim kayinalbabamin orda 3 tane evi var kiraya geçen onun için gitti kendi içinde hastaneye gitti gerçekten çok memnun herkes mesela biz ciddi bir ameliyat olsa hemen Ankara'ya gidelim diyoruz
Ankara iyi ya hele de doktorlar 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.