Dogum için hastane

• Konbuyu başlatan Fatma.mithat
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma.mithat tarafından oluşturulan Dogum için hastane başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum için hastane
Konbuyu başlatan Fatma.mithat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88
F

Fatma.mithat

Guest
Dogumuma 6 hafta kaldı normal dogum olucak ama devlet mi ozel mı kararsız kaldım sizce hangisi daha ıyı

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilkini devlette yaptım özel hastane gibi ilgililerdi. Ama doktor dan hemşireye çok fark var kimi devlette vijdansizca davranıyor kimi çok iyi davranıyor Allah'ım hepimizi iyilerle karşılaştırsın gittigin hastane devletmi sana yapılan muamele nasıl iyiyse orda doğum et özele bi ton para verme bence her ikiside dogurtuyor sonuçta 😁☺️

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Dogumuma 6 hafta kaldı normal dogum olucak ama devlet mi ozel mı kararsız kaldım sizce hangisi daha ıyı
Bence ozel cunki benim ilk gebeligim ilk devlete gitmisdim bana dedigi su sen hic bundan once kandin doguma dr gitmedinmi bende yok dedim belli dedi bende niye dedim bana dedigi 5 hafta 3 gunluk gebesin ama rahmin kalp seklinde dusuk riskin yuksek dedi benim o gun dunyallar basima yikildi bende 1 hafta sonraya ozele randovi aldim doktor gayet iyi oyle bisey yok dedi

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
İlgi alaka yönünden özel ilk bebegimi devlette dogurdum doktorlar gelip bakmıyor dogru dürüst ebelere bırakıyorlar odalar desen 2 3 kişilik refakatci sıkıntı rahat edemiyorsun her kafadan ayrı ses yüzüne bakan yok dogru dürüst calısanlar hayattan bezmiş o yüzden özelde dogurucam bnde bebegimi aynı seyleri yasamak istemiyorum

emelblbnksy

Kayıtlı Üye
rank
Tüm kontrollerime şehir hastanesine gittim. Çevremde gidenlerde çok çok memnun. Bir ay kontrole gitmedim diye niye bu kadar zmn gelmedin diye hemşireler çıkıştı hatta.ilgi alaka çok iyi nasipse sayılı günlerim kaldı dogumum da ank. şehir hastanesinde olacak inşallah 😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım durumunuz müsaitse özel daha iyi tabi ilgi alaka yönünden devlette çocuk azarlar gibi azarlıyorlar çoğu zaman insanı neler anlatıyorlar burada sen doğum yapacağım diye uğraş bide milletten azar ye o ağrı sancının ortasında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabi iyisi de var illa ki şans meselesi tamamen

Tüm sayfalar yüklendi.