Sorum var Doğum için hazırlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nezgüney tarafından oluşturulan Doğum için hazırlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 620 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum için hazırlık
Konbuyu başlatan Nezgüney
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar Hanımlar,

Hatay İskenderunda deprem bölgesindeyim.
4 5 Subat verdiğim tüm ürünler iptal edildi çoğu yer yıkıldıgı içinde alacak yerim yok konu ile ilgili yardım edebilecek olan var mı? Tüm fikirlere açığım teşekkürler
Öncelikle çok geçmiş olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah 🤲 Yardım noktalarında bebek kıyafetleri de var canım ordan temin edebilirsin aslında

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhabalar Hanımlar,

4 5 Subat verdiğim tüm ürünler iptal edildi çoğu yer yıkıldıgı içinde alacak yerim yok konu ile ilgili yardım edebilecek olan var mı? Tüm fikirlere açığım teşekkürler
Allah yardımcınız olsun öncelikle yardım getirenlere vs söyle herşeyi karşılıyorlar canım

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah 🤲 Yardım noktalarında bebek kıyafetleri de var canım ordan temin edebilirsin aslında
Emine ben ameyaliyat oldum ya canım pazartesi günü lavaboya kalkınca geri yatağa girince ağrım oluyor normal mi da ne kadar devam eder canim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhabalar Hanımlar,

Konuyu anlamadım desem🤦🤭

Tüm sayfalar yüklendi.