Doğum için ne zaman alışveriş yapılmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde İki prenses annesiyim🥰🥰 tarafından oluşturulan Doğum için ne zaman alışveriş yapılmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,258 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğum için ne zaman alışveriş yapılmalı
Konbuyu başlatan İki prenses annesiyim🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
Merhabalar canlarım biraz erken ama ben bişey sorucam şu an 24+3 günlük hamileyim sezeryan doğum yapıcam ben şimdiden hem kendime hemde bebeğime kıyafetler bakıyorum internetten malum pandemi var hastaneye giderken bebeğe ne kadar ve nasıl takımlar aldınız Mayısta doğum yapıcam kızlar yardımcı olur musunuz😊😊

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ben hastane çıkış takimi aldim onda 1 tane tulum sapka 2 tanede altlığı ustlu takim var çorap ve eldiven aldim 2 tane battaniye 1 ince 1 kalin bide extra 2 tane takim koydum bebise olurda fazla kalirim diye hastanede ama kac gun kalacağına bağlı hastanede ona göre fazla yada az koyabilirsin

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Alabilirsn cnm simdi haftan ideal fazla kuck seyler alma cnku cabuk buyuolar😊

Ben hastane çıkış takimi aldim onda 1 tane tulum sapka 2 tanede altlığı ustlu takim var çorap ve eldiven aldim 2 tane battaniye 1 ince 1 kalin bide extra 2 tane takim koydum bebise olurda fazla kalirim diye hastanede ama kac gun kalacağına bağlı hastanede ona göre fazla yada az koyabilirsin
sezeryan olduğu için canım bide haftasonuna denk gelmez inşallah da çok kalmam hastanede bu dediklerinin hepsini yavaş yavaş alıp hazırlicam teşekkür ederim😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alabilirsn cnm simdi haftan ideal fazla kuck seyler alma cnku cabuk buyuolar
aynen canım çok fazla küçük almam teşekkür ederim

Happyness

Kayıtlı Üye
rank
Battaniye örgü
Peki örgü battaniye kullanışlı olur mu ben birini ördürmek istiyorum da

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Merhabalar canlarım biraz erken ama ben bişey sorucam şu an 24+3 günlük hamileyim sezeryan doğum yapıcam ben şimdiden hem kendime hemde bebeğime kıyafetler bakıyorum internetten malum pandemi var hastaneye giderken bebeğe ne kadar ve nasıl takımlar aldınız Mayısta doğum yapıcam kızlar yardımcı olur musunuz😊😊
31. Haftada hastane cantam ve kendi cantam hazirdi benim ne olur ne olmaz diye hazirlamistim hemencik 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar