Doğum icin ozel hastane mi devlet hastanesi mi 😯

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül123🌸 tarafından oluşturulan Doğum icin ozel hastane mi devlet hastanesi mi 😯 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,970 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum icin ozel hastane mi devlet hastanesi mi 😯
Konbuyu başlatan Gül123🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar devlet hastanesinde doğum yapan varmı olumlu olumsuz cevapları yazarsanız cok sevinirim bir de sizce devlet mi özel mi bir de devlette dogum da özel de olduğu gibi açılma var mi diye baktık dan sonra odana getiriyolar mi yoksa dogumhane de bekleniyo mu ebeler nasil davrani yor yani iyi mi kotu mu kızlar hepsini yazarsanız cok sevinirim simdi den teşekkürler 😍😇
Maddi açıdan problem yoksa ya da gereksiz gormuyorsan özel bence ama devlette iyi doğum yapanlarda sıkıntı yok özelde oda hizmet vs. Çok guzel oluyor 2. Tercihim yine aynı hastane oldu nasipse

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ya ilk defa doğum yapmıyor musun canım . ilk defa yapıyorsan git özele uğraşma devlette tabi maddiyat durumunuz nedir bilemiyorum istanbuldaysan Bezmialem hastanesi var bak yatı özel yarı devlet uygunda çok iyi doktorlar var orada profesörler docetnler tabi nerede oturduğunu bilemiyorum 😇 ama siddetle tavsiye ediyorum o hastaneyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂😂 aynen öyle canım aynen öyle doğum başladı sanırım varya kasılmalarım var
Saglikla gelsin canım dünyaya 🥰

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Canım ikisindede aynı sanciyi çekiyorsun özelin tek farkı otelcilik kısmı bence ve şuan şehir hastaneleri özelden daha güzel bence tek kişilik odada sancini çekiyorsun doğumunu yapıyorsun o odada kalıyorsun yada yoğunluğa göre iki kişilik odada kalıyorsun oda birgün deilmi zaten bence özele para saçmaya asla gerek yok. Bir ebe ve ekibi sürekli yanında oluyor doğum için plates topu egzersiz fln doğumuna yardımcı oluyorlar odanın içinde duş bile aldiriyorlar bu soyledigim Ankara şehir hastanesinde. Muhtemelen her şehir hastanesi aynıdır.
Siz Ankara şehir hastanesinde mi doğum yaptınız normal doğumda epidural takılıyor mu bilginiz var mı bende orda doğum planlıyorum

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canım ikisindede aynı sanciyi çekiyorsun özelin tek farkı otelcilik kısmı bence ve şuan şehir hastaneleri özelden daha güzel bence tek kişilik odada sancini çekiyorsun doğumunu yapıyorsun o odada kalıyorsun yada yoğunluğa göre iki kişilik odada kalıyorsun oda birgün deilmi zaten bence özele para saçmaya asla gerek yok. Bir ebe ve ekibi sürekli yanında oluyor doğum için plates topu egzersiz fln doğumuna yardımcı oluyorlar odanın içinde duş bile aldiriyorlar bu soyledigim Ankara şehir hastanesinde. Muhtemelen her şehir hastanesi aynıdır.
Valla süpermiş özeller de bile bunu bulamayız ben iki çocuğumu özelde doğurdum buda özelde olacak ikinci çocuğum on bir yaşında ikisinde de görmedim bu dediklerini şimdi değiştiyse bilemem on bir sene geçmiş ama neguzel yapıyorlarmış Allahım hepimize yardımcı olsun kimseyi o yolda koymasın 🙏🙏🙏

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar devlet hastanesinde doğum yapan varmı olumlu olumsuz cevapları yazarsanız cok sevinirim bir de sizce devlet mi özel mi bir de devlette dogum da özel de olduğu gibi açılma var mi diye baktık dan sonra odana getiriyolar mi yoksa dogumhane de bekleniyo mu ebeler nasil davrani yor yani iyi mi kotu mu kızlar hepsini yazarsanız cok sevinirim simdi den teşekkürler 😍😇
Hamileliğimin başından itibaren özel hastanede kontrol oldum doğumumda orada olacaktı ama eşimin iş sıkıntısı oldu cikartildi yeni iş derken devlet hast. Doğum yapmaya karar verdim. son haftalarımda devlet hast. Gittim ultrasyon konusunda özel daha iyi renkli felan bakılıyor ama doğumda korkmuştum devlette olacak diye ama beklediğimden iyi cıktı hemşireler ebe çok iyiydi ebeler bağırıp kontrol ettirmezsen ters davranıyorlar ama olması gerektiği gibi davrandigin sürece sıkıntı yok ben çok memnun kaldın ve ozeldeki doktorum kordon dolanmasından sezeryan günü vermişti son haftalarda kordon çıkmış normal doğum yaptım çok şükür. Devlet hast. 4 cm açılma olduğu taktirde doğumhanede alınıyorsun orada bekliyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.