Doğum kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çilem ak tarafından oluşturulan Doğum kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,490 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kilosu
Konbuyu başlatan Çilem ak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Doğum kilolarıyla nasıl baş ediyorsunuz kizlar sinirlerim alt üst oldu artık int den elbise sipariş ettim iğrenç duruyor üstümde vallahi içim acıyor artık aldığım kıyafetleri büyük bir hevesle alıyorum sonuç hüsran 3 aylık bebgim var emziriyorum bir öğün geç yesem yemeğimi sütüm azalıyor deli olucam artık 🥺😢😢😢 bı akıl verin nasıl bir yol izlemeliyim kilo vermek için 😢😢😢😭

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Doğum kilolarıyla nasıl baş ediyorsunuz kizlar sinirlerim alt üst oldu artık int den elbise sipariş ettim iğrenç duruyor üstümde vallahi içim acıyor artık aldığım kıyafetleri büyük bir hevesle alıyorum sonuç hüsran 3 aylık bebgim var emziriyorum bir öğün geç yesem yemeğimi sütüm azalıyor deli olucam artık 🥺😢😢😢 bı akıl verin nasıl bir yol izlemeliyim kilo vermek için 😢😢😢😭
Daha yeni doğumun acele etme verirsin

İki prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım sabret diyet yapmadan 9 kilo verdim emzirerek sadece ama biraz zaman alıyor

M

Mammarouge

Guest
2-3 litre su içmeye çalışın, egzersiz yapabilirsiniz günde yarım saat size yeter. Yemekten kesemiyorsaniz da süt arttıran çaylar var onları deneyebilirsiniz daha az yemek yiyerek o şekilde takviye yapabilirsiniz 🤗🤗

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Emzirdikçe verirsin merak etme tabi hamur işi ekmek pilav makarna bunlardan az tüketmen lazım bolbol sebze meyve bol sıvı suyu 2.5 lt den asaagı düşürme cok hızlı verirsin

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Neredeyse 3.5=4 lt su tüketiyorum bol bol salata tüketiyorum sebze yemeği ağırlıklı yiyorum egzersiz yapamıyorum çünkü benim minikin uykusu çok az en fazla 1 saat uyuyor gündüzleri ev işi temizlik yemek derken vakit kalmıyor biraz da yaramaz küçük hanım bayram yaklaştı ne yapcam şaşırdım. 🥺😒

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Neredeyse 3.5=4 lt su tüketiyorum bol bol salata tüketiyorum sebze yemeği ağırlıklı yiyorum egzersiz yapamıyorum çünkü benim minikin uykusu çok az en fazla 1 saat uyuyor gündüzleri ev işi temizlik yemek derken vakit kalmıyor biraz da yaramaz küçük hanım bayram yaklaştı ne yapcam şaşırdım. 🥺😒
Saglık olsun canım sütün olsun bebegini güzel güzel doyurda herkezin bünyesi bir degil ben bes dk durmuyordum sürekli gelen giden temizlik cok hızlı vermistim ondan hareket etmeyince zor gidiyor ne yazık ki

Canım bende doğum yapalı 1,5 ay oldu valla bana dediler ki süt olsun diye herşeyi yeme kilon kalıcı olur diye bol bol su tüket rezene çayı iç onlar bol süt yapar dediler bende bütün herşeyden yiyecem ama azar azar abartmadan çünkü bende öğlen yemek yemeyeyim titriyorum yiyince de abartıyorum o yüzden benim sana tavsiyem bol su ve rezene iç canım

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende doğum yapalı 1,5 ay oldu valla bana dediler ki süt olsun diye herşeyi yeme kilon kalıcı olur diye bol bol su tüket rezene çayı iç onlar bol süt yapar dediler bende bütün herşeyden yiyecem ama azar azar abartmadan çünkü bende öğlen yemek yemeyeyim titriyorum yiyince de abartıyorum o yüzden benim sana tavsiyem bol su ve rezene iç canım
Bayanlar yemekle süt oluyor diye bir kaide yok, sür bol bol su içmek ve bol bol emzirmekle alakalı. Ne kadar çok emzirirve şu içerseniz o kadar hızlı da zayiflarsiniz. Buradaki bircok tecrübeli anne bu söylediklerimi de onayalayacaktir. Genetik bir kilo alımı ya da yatkınlığı söz konusu değil ise dediklerimin aksi mümkün değil.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar