Dogum kontrol hapı (yasmin)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Dogum kontrol hapı (yasmin) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,372 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Dogum kontrol hapı (yasmin)
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ilafını değiştirsen daha iyi olur senin icin hormonsuz olanlarindan kullan
Doktorum bilr belki habgisi daha uygundur diye cnm ben hiç bilmiyorum çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım asel birşey olmaz bende taşıyorum öyle kucağımda çocukları mesela evi silerken koltuk kaldırma ağır şeyler kaldırma genelde adet dönemi daha çabuk kayabiliyor neyden korkarsın anlamadım
Kayar farketmem korkarım o yüzden doktor ne zaman çağırsa giderim cnm dediğin gbi de dikkat ederim cnm yeter ki olmasın

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum bilr belki habgisi daha uygundur diye cnm ben hiç bilmiyorum çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayar farketmem korkarım o yüzden doktor ne zaman çağırsa giderim cnm dediğin gbi de dikkat ederim cnm yeter ki olmasın
Anladım canım hakkında hayırlısı olsun inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlacı kullanalı bugün 8 gün oldu 8 gündürde kanama oluyorum çok ilacı bugün icmicem doktora gittim bazı kadınlarda yapıyor dedi kanamayı durdurmak için ilaç verdi birdaki adetimde sprail takılmasıni istiyorum dedim takarız ama ondada inşallah sorun olmaz di bazılarınada oda yaramıyor dedi inşallah sprail sorun olmaz ya bu adama deli oluyorum kendi korunsa çocuk diye başımın etini yemese işte bunları hiç cekmem
Her korunma yönteminin kendine göre olumsuz yönleri var maalesef canım ben de yaklaşık 9 10 aya yakındır spiral var 1 defa kaydı tekrar taktirdim.tabi o arada maalesef oda kanama çok yapıyor ilk taktigim zamanlar kaç ay boyunca adetim 13 gün sürüyordu ve aşırı derece kanamam oluyordu normalde 7 gum surer şimdi 9 10 sürüyor kanama hafif azaldı ama yine eskisi gibi normal değil

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Her korunma yönteminin kendine göre olumsuz yönleri var maalesef canım ben de yaklaşık 9 10 aya yakındır spiral var 1 defa kaydı tekrar taktirdim.tabi o arada maalesef oda kanama çok yapıyor ilk taktigim zamanlar kaç ay boyunca adetim 13 gün sürüyordu ve aşırı derece kanamam oluyordu normalde 7 gum surer şimdi 9 10 sürüyor kanama hafif azaldı ama yine eskisi gibi normal değil
İşte o yüzden en güzeli eşin kendi korunması her zaman ama biliyorum esim 2 sene korunur ondan sonra korunmaz asla bebek diye şimdiden diyor çünkü bende hiç istemiyorum yeter diyorum anlamıyor ki öküz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İşte o yüzden en güzeli eşin kendi korunması her zaman ama biliyorum esim 2 sene korunur ondan sonra korunmaz asla bebek diye şimdiden diyor çünkü bende hiç istemiyorum yeter diyorum anlamıyor ki öküz
Öyle tabi canım ama eşe de güven olmaz bu konuda

Tüm sayfalar yüklendi.