Dogum kontrol hapı (yasmin)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Dogum kontrol hapı (yasmin) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,374 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Dogum kontrol hapı (yasmin)
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Adetliyken asla ağır kaldırmıyorum normal zamanlardada buna dikkat ediyorum onun dışında eşimde korunuyor sık sık kontrollere gidiyorum zaten kayınca çok ağrın ve kanaman oluyormuş
Belirli bir süre mi yoksa her zaman mı ağır kaldirmamaya dikkat ediyorsun ben çünkü aseli falan taşıyorum kucağımda birde eşim şu aralar korunur ama 1 buçuk 2 sene sonra asla korunmaz çocuk istediği için bende kesinlikle istemiyorum cagirdigi zamanlar sürekli giderim zaten cnm korkarım çünkü

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ilafını değiştirsen daha iyi olur senin icin hormonsuz olanlarindan kullan
Kızlar geçen ay ayın 1 de adet olmuştum şimdi şubatın 3 de koyu kahve rengi bir akintim oldu ve akşamına tekrar o şekilde bir leke ve hani kan var yok arası karisik peçeteye lekelenme geldi bende adet baslangici diye akşam 10 da hapı içtim daha sonra siyak bir lekelenmem oldu ve bu siyah lekelenmem gün içinde bir kaç defa oldu bir iki gün sürdü daha sonra dünden bugüne de adet gbi kanamam oluyor bugün ilacı alalı 5 gün oldu ve her akşam alarm kurdum 10 da içiyorum öyle şiddetli ağrım yok ama kasiklarim da rahatsız ilacı da bırakmadım aranızda kullanıp da bu şekilde yaşayan var mı ilkez bu şekilde hap içiyorum etrafımda bunu içerken bu şekilde olmaması lazım ilacı 21 gün sonra bırakınca o 7 günlük süreçte adet olacaksın diyorlar sizin bir bilginiz var mı gorumcem de bir yere gitti bir kaç güne gelicek o olmadigindan alparlslani birakick yerim de yok doktorada gidemedim bie yandan da kanamam varken utanıyorum muane ederse diye

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Belirli bir süre mi yoksa her zaman mı ağır kaldirmamaya dikkat ediyorsun ben çünkü aseli falan taşıyorum kucağımda birde eşim şu aralar korunur ama 1 buçuk 2 sene sonra asla korunmaz çocuk istediği için bende kesinlikle istemiyorum cagirdigi zamanlar sürekli giderim zaten cnm korkarım çünkü
Yok canım asel birşey olmaz bende taşıyorum öyle kucağımda çocukları mesela evi silerken koltuk kaldırma ağır şeyler kaldırma genelde adet dönemi daha çabuk kayabiliyor neyden korkarsın anlamadım

Tüm sayfalar yüklendi.