Dogum kontrol hapı (yasmin)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Dogum kontrol hapı (yasmin) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,368 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Dogum kontrol hapı (yasmin)
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum kesermiyim ilk göz ağrım o bnm ben onunla büyüdüm g3nc yaşta anne olma duygusunu onunla tattim prensesimin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan adet gbi kanama oluyorum yarın doktora özele gidicem sprail için ve neden bu şekilde oldum diye konusucam bakalım siprailde acır diye çok korkuyorum birde yakarda haber olmaz diye
Kayıp da hamile kalanı çok duydum hatta kaynanamin öyle olmuş iki çocuğu 🥴

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah erken evlendin o zaman benimde 14 yaşında oğlum var 38 yaşındayım gerci
Evet cnm cok erken evlendim 17 içindeydim anne olduğumda 20 yaşında da ayrılmıştım rabbim kaderlerini güzel eylesin inşallah cnm

Valla bu kadınların işi çok zor
Onu yap olmuyor bunu yapsan başka bir sıkıntı erkek korunsun diyorum bunada eşim karşı illa çocuk birdaha olucak diyor bende asla istemiyorum yeter diyorum anlaşamıyoruz bu konuda o yüzden isim çok zir valla

Onu yap olmuyor bunu yapsan başka bir sıkıntı erkek korunsun diyorum bunada eşim karşı illa çocuk birdaha olucak diyor bende asla istemiyorum yeter diyorum anlaşamıyoruz bu konuda o yüzden isim çok zir valla

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm cok erken evlendim 17 içindeydim anne olduğumda 20 yaşında da ayrılmıştım rabbim kaderlerini güzel eylesin inşallah cnm

Esin niye çocuk istiyor Alparslan küçük daha Aselde küçük onlarla ilgilen bence bide eşin tek başına neden karar veriyor ki iki kişi karar vericek buna çocuğa bakan sensin degilmi

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Esin niye çocuk istiyor Alparslan küçük daha Aselde küçük onlarla ilgilen bence bide eşin tek başına neden karar veriyor ki iki kişi karar vericek buna çocuğa bakan sensin degilmi
Evet birde tekim asel 2 yaşında Alparslan yeni doğdu diyor ki 2 sene ye kalmaz bir tane daha olucak son diyor ama bende istemiyorum yeter diyorum sonuçta var rabime şükür 3 tane evladım onunda 1 evliliğinden erkeği var annesiyle kalıyor onunda yani 3 tane var olmuş oluyor yeter bencede ben bunları güzel ahlaklı sağlıklı vatana millete bize hayırlı evlat yetiştirelim yeter bence cok çocuk olunca ne oluyor diyorum madalya mı vericekl3r sabah 8 akşam 9 10 da eve geliyor bütün hersey bana ikiside küçük büyüyorlar zaten hele alparlan biraz yürüsün beraber bir oynamaya başlasınlar zorluk o zaman daha çok olucak gerek yok bunlar zaten belirli yasa gelene kfar benm yasimda yerinde kalmicak ya benm de yaş gidicek o saatten sonra da güzel gençler yetiştirmek istiyorum kendime zaman ayırmak coo çocuk yapmak değil onları güzel yetiştirmek önemli diyorum ama anlamıyor taktı kafayı

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Evet birde tekim asel 2 yaşında Alparslan yeni doğdu diyor ki 2 sene ye kalmaz bir tane daha olucak son diyor ama bende istemiyorum yeter diyorum sonuçta var rabime şükür 3 tane evladım onunda 1 evliliğinden erkeği var annesiyle kalıyor onunda yani 3 tane var olmuş oluyor yeter bencede ben bunları güzel ahlaklı sağlıklı vatana millete bize hayırlı evlat yetiştirelim yeter bence cok çocuk olunca ne oluyor diyorum madalya mı vericekl3r sabah 8 akşam 9 10 da eve geliyor bütün hersey bana ikiside küçük büyüyorlar zaten hele alparlan biraz yürüsün beraber bir oynamaya başlasınlar zorluk o zaman daha çok olucak gerek yok bunlar zaten belirli yasa gelene kfar benm yasimda yerinde kalmicak ya benm de yaş gidicek o saatten sonra da güzel gençler yetiştirmek istiyorum kendime zaman ayırmak coo çocuk yapmak değil onları güzel yetiştirmek önemli diyorum ama anlamıyor taktı kafayı
Aynen katiliyorum çok çocuk doğurmak marifet degil yetiştirmek önemli bide artık ortam eskisi gibi değil tehlikeli çocuk büyütmek Zor Allah iylikerle karsilastirsin evlatlarimizi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dediğin ilacı yengem ilk evlendiği yıllar kullanıyordu adet düzensizliği yaptı ve sonra hormon bozukluğu 1 seneye yakın kullandı sanırım ilk başlarda sorun olmuyordu ama sonradan hep adeti düzensizleşmeye başladı bilmiyorum o ilaçtan kaynaklımı değilmi ama 5 sene çocuğuda olmadı tedavi görerek oldu şuan yine olmuyor adet düzensizliği devam ediyor
Aynen katılıyorum

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Aynen katılıyorum
İlacı kullanalı bugün 8 gün oldu 8 gündürde kanama oluyorum çok ilacı bugün icmicem doktora gittim bazı kadınlarda yapıyor dedi kanamayı durdurmak için ilaç verdi birdaki adetimde sprail takılmasıni istiyorum dedim takarız ama ondada inşallah sorun olmaz di bazılarınada oda yaramıyor dedi inşallah sprail sorun olmaz ya bu adama deli oluyorum kendi korunsa çocuk diye başımın etini yemese işte bunları hiç cekmem

Tüm sayfalar yüklendi.