Doğum kontrol hapı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Doğum kontrol hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,297 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kontrol hapı
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşeme katılıyorum canım, Ayşem bende ilaçla korunmak istiyorum ama eşim izin vermiyor 🤦🤦
Benimde eşim izin vermedi ve bence kullanmada eşimin arkadaşının eşi doğumdan sonra kullanmış kadının nasıl hırmonlarını bozdu ise doğumdan 3 yıl sonra zor gebelik olmuş doktoru ilaç yüzünden demiş ne kadar doğru bilemem yengem de kullandı aniden bırakınca regl olmadı bir kaç ya çok zor ya

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hiç sorma canım ya 🤦 ben izin almıyorum kullanacam dedim demez olaydım demediğini bırakmadı bilmem sorun çıkar bilmem şöyle böyle, karşı çıktı ya 🤷
Onlara kolay tabi doğumu çeken biz sancıyı çeken biz hasta olup ilaç alamayan biz uykusuz kalan biz anca işe gidip gelip 2 saat sevsinler sonra eee doğur bakarız hormonun bozulur yok bilmem ne sadece bizi düşünüyorlar sadece gibi.Ben hiç sormuyorum bile valla beni çok düşünen adam şu halime acır zaten 8 aydır uyku uyumuyorum tuvalete zor gidiyorum kendisi yarın işe gidecem diyor dönüp kıçını yatıyor

Tüm sayfalar yüklendi.