Doğum kontrol hapı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Doğum kontrol hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,321 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kontrol hapı
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım korunma yöntemlerinin çoğunun böyle olumsuz yönleri var ne yazikki yani bende şu an iğne oluyorum üç ayda Bir ama bedenim uyuşmuş gibi bacaklarım kireclenmis gibi ya🤦 bilmiyorum adet desen iki ayda bı oluyo yani anlayacağın ben eski ben değilim 😂😂😂
Koruyomu peki 3 aylık olanlar gerçi bu seferde adet gecikmesi yapıyorsa onun sıkıntısına düşerim hamilemiyim acaba diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım korunma yöntemlerinin çoğunun böyle olumsuz yönleri var ne yazikki yani bende şu an iğne oluyorum üç ayda Bir ama bedenim uyuşmuş gibi bacaklarım kireclenmis gibi ya🤦 bilmiyorum adet desen iki ayda bı oluyo yani anlayacağın ben eski ben değilim 😂😂😂
Çok zararlı ya bilmiyorum bana göre baya zararlı

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Koruyomu peki 3 aylık olanlar gerçi bu seferde adet gecikmesi yapıyorsa onun sıkıntısına düşerim hamilemiyim acaba diye
Canım altı ay oldu kullanali yani iki kere iğne oldum adeti çok geciktiriyo her seferinde canımdan can gidiyo ya hamile isem diye🤦ama hemşire bana dediki ilk ignede dikkat et sonra istesen de hemen hamile kalamazsin yani hamilelik planın varsa hani iğneyi bıraksan bile bir bir buçuk yılı bulur dedi o yüzden içim rahatladı biraz 🤩🥰

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım altı ay oldu kullanali yani iki kere iğne oldum adeti çok geciktiriyo her seferinde canımdan can gidiyo ya hamile isem diye🤦ama hemşire bana dediki ilk ignede dikkat et sonra istesen de hemen hamile kalamazsin yani hamilelik planın varsa hani iğneyi bıraksan bile bir bir buçuk yılı bulur dedi o yüzden içim rahatladı biraz 🤩🥰
Peki kilo alma falan yapiyomu acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki kilo alma falan yapiyomu acaba
Bide nerde vuruluyosunuz sağlık ocağında mı acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar