Dogum korkusu girdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Dogum korkusu girdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,889 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum korkusu girdi
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Hic korkma canım ben en ufak bir yeri ağrısa söylenen biriyim 2 normal doğum yaptım hic korkmadım olumsuz düşünmedim zordu ama 2 dogumumda cok güzel geçti önemli olan rahat olmak bence gerisi zaten kendiliğinden geliyor

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hic korkma canım ben en ufak bir yeri ağrısa söylenen biriyim 2 normal doğum yaptım hic korkmadım olumsuz düşünmedim zordu ama 2 dogumumda cok güzel geçti önemli olan rahat olmak bence gerisi zaten kendiliğinden geliyor
Valla cnm bende ayni senin gbi agrya dyniklo dglm ama ikknci dogmumi dha yapamadim ck krkuor yapablckmym hep aklmda

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy bende çok korkuyorum bugüne kadar hiç doğum videosu izlemedim doğum tecrübesi dinlemek istemedim ki korkmayayım ama günler azaldıkça büyük korku sardı 😊😊

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Korkuorum kzlar dogum yapmaktan 😀😀 ve hala dogum yapamadimmm 😀😀 agrilarimda var ortada bsi yok 😀😀
Aynen valla canım bende normal doğum yapicam simdiden çok korkuyorum bu ikinci olucak rabbim kolaylık versin hepimze inşallah mecbur yapicak birşey yok valla canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsininşallah canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Korkuorum kzlar dogum yapmaktan 😀😀 ve hala dogum yapamadimmm 😀😀 agrilarimda var ortada bsi yok 😀😀
Kaç haftalık oldunuz ☺️ korkma canım başa gelen çekilir yapacak bişey yok kucağına aldığın gibi geçecek zaten biliyorsun son zamanların gerginliği de artıyor haliyle doğum başlayınca unutursun hepsini merak etme evet zor ama geçecek sonra miniğini alacaksın kucağına biliyorsun sen ne kadar rahat olursan doğumun da o kadar kolay geçer sağlıkla gelsin minnoş inşallah 🙏🥰

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla canım bende normal doğum yapicam simdiden çok korkuyorum bu ikinci olucak rabbim kolaylık versin hepimze inşallah mecbur yapicak birşey yok valla canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsininşallah canım
Amn amn cmlemze inss .

Kaç haftalık oldunuz ☺️ korkma canım başa gelen çekilir yapacak bişey yok kucağına aldığın gibi geçecek zaten biliyorsun son zamanların gerginliği de artıyor haliyle doğum başlayınca unutursun hepsini merak etme evet zor ama geçecek sonra miniğini alacaksın kucağına biliyorsun sen ne kadar rahat olursan doğumun da o kadar kolay geçer sağlıkla gelsin minnoş inşallah 🙏🥰
39+4 gnlk ama agrm yumsk var dgm bsi ortalikta yk prensesm dio bnm yerm iy8dr gelmiorm ben 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy bende çok korkuyorum bugüne kadar hiç doğum videosu izlemedim doğum tecrübesi dinlemek istemedim ki korkmayayım ama günler azaldıkça büyük korku sardı 😊😊
Korkuozz ama yine getiroz huyumz kur7sn 😀😀

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
39+4 gnlk ama agrm yumsk var dgm bsi ortalikta yk prensesm dio bnm yerm iy8dr gelmiorm ben 😀😀

Korkuozz ama yine getiroz huyumz kur7sn 😀😀
Aynen keyfi yerinde herhalde prensesin canım ☺️ zamanı da dolmuş aslında ne zaman isterse o zaman sağlıkla gelsin küçük hanım 🥰

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen keyfi yerinde herhalde prensesin canım ☺️ zamanı da dolmuş aslında ne zaman isterse o zaman sağlıkla gelsin küçük hanım 🥰
Anasinin kizi agir agir gidio benm esmin vau halne beni beklemesi yetmio smdi prensesn gelisini hazirlanmasni beklyck 😀😀 tek korktugu huyunun bana benzemesi benmle bas edemio bnm kck versonjmla vay onjn halne 😀😀

İkinci daha kolay oluyor canım hic korkma içini rahat tut
Sna gvniorimm ins ikinci dha rht olr 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.