Sorum var Dogum lekesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifnur tarafından oluşturulan Dogum lekesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 756 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum lekesi
Konbuyu başlatan Elifnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebegim 3 bucuk aylik dogdugunda dudağında burnunun kenarında kasinda kirmizi leke var 3 bucuk aylik oldu hala var sizce gecermi basina gelen varmi yada cevrsenide olupta gecen yardımcı olmusunz kizim yüzüne her baktığımda ağlamam geliyo ins gecer meleğimin yuzu
Kuzum doktora danıştinmi acaba doğum lekesi falan olabilir mi

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim 3 bucuk aylik dogdugunda dudağında burnunun kenarında kasinda kirmizi leke var 3 bucuk aylik oldu hala var sizce gecermi basina gelen varmi yada cevrsenide olupta gecen yardımcı olmusunz kizim yüzüne her baktığımda ağlamam geliyo ins gecer meleğimin yuzu
kizimin poposunda var yeşil doğduğunda vardı 2 yaşında haka geçmedi ziyarete gittim onunla hamileyken ondan diyorlar çünkü benim annemde benimle hamileyken gitmiş benim sağ ön bilegimde var yeşil yuvarlak leke genetikte olabilir

Elifnur

Kayıtlı Üye
rank
Zamanla geçer inşallah kuzum
Ins cnm bekliyoruz
kizimin poposunda var yeşil doğduğunda vardı 2 yaşında haka geçmedi ziyarete gittim onunla hamileyken ondan diyorlar çünkü benim annemde benimle hamileyken gitmiş benim sağ ön bilegimde var yeşil yuvarlak leke genetikte olabilir
Kizmki kirmizi yüzde var cnm kasibda dufagibda burnunda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doktora danıştinmi acaba doğum lekesi falan olabilir mi
Doktor 8 yasinda kadr gecer diyo bilmiyorum sizlerde sormak istedim

Tüm sayfalar yüklendi.