Doğum ne zaman olur acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hafsa Nur tarafından oluşturulan Doğum ne zaman olur acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,149 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğum ne zaman olur acaba
Konbuyu başlatan Hafsa Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evinn

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
Hmmm rabbim yardımcın olsun inşallah bilemedim ki
Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı olsun cnm Rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kavuştursun hepimizi
Amin inşallah canım

Squat yapacaksın, birde diz dirsek duruşu ya da köpek duruşu ile yer silme hareketi. Bebeğin hareketleri tamamen hormonlarinla alakalı meme ucu mesajı yap, Perine masajı çok etkili. Şimdiden hepsine başla.

Alaturka tuvalet de çok etkili klozete oturmak yerine her tuvalaette alaturkaya oturmaya çalış. Senin 3. Doğum olacakmış malum zaten doğum kolay olur mevzu bebeği hazırlamakh
Bebek baş geliş sadece kanalda girmemiş bunları da yapıyorum mümkün oldukça ama squat falan dizlerimi çok ağrıtıyor

Ecemsu

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar ben bugün 38 haftalık oldum. Kontrole gittim doğuma dair hiçbir şey yok bebek kanala girmemiş açılma yok doktor 2 hafta sonra tekrar gel bu bebek zor doğar. Ama ağrılarım falan çok var yürüyemiyorum ne yapmalıyım bilmiyorum
Zaten 40 haftalık olduğu zaman mecbur doğuma aliyolar ozamana kadar bebek yerlesir

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun

Amin inşallah canım

Bebek baş geliş sadece kanalda girmemiş bunları da yapıyorum mümkün oldukça ama squat falan dizlerimi çok ağrıtıyor

40 hatta herşey yolundaysa 41 e kadar bekler doktorunuz. Muhtemelen de girer kanala. Bazen bebeğin kanalı bulamadığı durumlar oluyormuş ama inşallah olumsuz bir durum yaşamaz sağlıkla kavuşursunuz normal normal. :)

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
40 hatta herşey yolundaysa 41 e kadar bekler doktorunuz. Muhtemelen de girer kanala. Bazen bebeğin kanalı bulamadığı durumlar oluyormuş ama inşallah olumsuz bir durum yaşamaz sağlıkla kavuşursunuz normal normal. :)
Amin inşallah benim 2. Gebeliğimde 42 haftada doğurdum öyle beklerler büyük ihtimal

Zaten 40 haftalık olduğu zaman mecbur doğuma aliyolar ozamana kadar bebek yerlesir
42 kadar bekliyorlar

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun

Amin inşallah canım

Sendende canm inşallah

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende çok hurma yedim yürüyüş merdiven inip binme çok işime yaradı 40 haftalık oldu hic bi belirtim yoktu hurma ve yürüyüş sayesinden 3 gun sonra doğum yaptim
İnşallah kolay doğumun olur. Bol bol fırsatın varsa yürüyüş yap bide son haftalarda hurma yiyordu ablam doğum yaklaştı diye bilen varsa bilgilendirsin

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende çok hurma yedim yürüyüş merdiven inip binme çok işime yaradı 40 haftalık oldu hic bi belirtim yoktu hurma ve yürüyüş sayesinden 3 gun sonra doğum yaptim
Bilgilendirdiğin için sağol demekki son haftalarda hurma yemek baya faydalı bana şuan hurma yememeye çalış dediler ilk 3 ay içinde bende çok seviyorum hurmayı gözümü korkuttular gebeliğin sonuna doğru baya yerim artık doyuncak haftaya doktora gitcem sorcam inşallah yiyebilirmiyim diye inşallah ye der 😀

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar ben bugün 38 haftalık oldum. Kontrole gittim doğuma dair hiçbir şey yok bebek kanala girmemiş açılma yok doktor 2 hafta sonra tekrar gel bu bebek zor doğar. Ama ağrılarım falan çok var yürüyemiyorum ne yapmalıyım bilmiyorum
Bebek doğacağı anda bile doğum kanalina girebilir insallah sen azicik daha sabret illaki doğacak 😃😃😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.