Dogum parasi alanlar bilgisi var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Dogum parasi alanlar bilgisi var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,177 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum parasi alanlar bilgisi var
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
2017 li başvuru yaptık ama askeriye ye belge götürmedik bugün aradım 144 du bağlı olduğunuz kurum sorun dedi başvuru görünmüyor dedi bakalım tekrar bakacagiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Siz nerde görev yapıyorsunuz
Askeriyeden olan çocuk parasiyms kuşum. Doqum parasının eşle alakası yokki nasıl baqli olduqu kurum sorun oluyor. O para annenin hakkı zaten. Erzurum'dayiz Siz neredesiniz

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Askeriyeden olan çocuk parasiyms kuşum. Doqum parasının eşle alakası yokki nasıl baqli olduqu kurum sorun oluyor. O para annenin hakkı zaten. Erzurum'dayiz Siz neredesiniz
Ordu bu yıl doğu bekliyorrz bakalım çıkarsa

Bende anlamadım tekrar bakacagiz başvuruya

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank

Bende anlamadım tekrar bakacagiz başvuruya
Biz yazmiycaz eşim en boş yer hakkari dedi seneye yazacaz sanırım. Ne uzman olarak qeciyor eşiniz benim eşim ulstrma uzmn cws

Biz yazmiycaz eşim en boş yer hakkari dedi seneye yazacaz sanırım. Ne uzman olarak qeciyor eşiniz benim eşim ulstrma uzmn cws
Bu arada insaAllah olur 300 TL 300tldr ilk qebeliqinizse

Ravza

Kayıtlı Üye
rank

Bu arada insaAllah olur 300 TL 300tldr ilk qebeliqinizse
Asayiş şuan jandarma burda ikinci ilkinde böyle sorun olmamıştı başvuru yapıp 1 ay sonra almıştım

Asayiş şuan jandarma burda ikinci ilkinde böyle sorun olmamıştı başvuru yapıp 1 ay sonra almıştım
Biz burda yılımız doldu gönderirseler gideceğiz bakalım

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank

Biz burda yılımız doldu gönderirseler gideceğiz bakalım
Jandrmayms siznki rabbim esirqesin korusun hayrlica ewlatlarina size baqislasin insaAllah 🤲 biz kara kuwwetleri. Hakkınızda hayrlisi olsun İnsaAllah iyi yere düşersiniz 🤲😊

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bugün sordum aile ve sosyal politikalar bakanlığına bebek doğuyor sen kimliğini çıkartıyorsun bebeğin kimliği ile müracaat ediyorsun anne ye 1kereye mahsus veriliyor bide dediki görevli eğer senin sigortan varsa yada eşinin süt parası veriyorlar mis haberin olsun bu annenin hakkı dedi görevli ve İstanbul'da İstanbul kart var ücretsiz ulaşım sağlıyor canım eğer İstanbul daysan İBB küçük yerleri varya meydanlar da oraya gidiyorsun bebeğin kimliği ile onlar sana ücretsiz ulaşım kartı veriyor mutlaka İstanbul da olan kizlar alsın cekinmesin lütfen
Evet
PTT den alıyorsun canım kimliğinle gidiyorsun e-devletten takip edebilirsin adına doğum parası sorgulama diye

Bu arada Gözünaydın olsun sağlıkla büyüt bebeğini ☺
Çok tsk ederim canım

Kuşum bnde 26 qun önce doqum yaptım aile we sosyal hizmetler den qidip forum doldurdum araliqin 25de ptt qidip alabilecqim söylendi
Bizde gittik ama kimlik çok.adan olmaz dediler ve bu parayı alabilmek için 15 gün zamanın var dediler

Kuşum bnde 26 qun önce doqum yaptım aile we sosyal hizmetler den qidip forum doldurdum araliqin 25de ptt qidip alabilecqim söylendi
Bizde gittik ama kimlik çok.adan olmaz dediler ve bu parayı alabilmek için 15 gün zamanın var dediler

Sigorta si olan alıyormuş görevli dedi canım ben bugün gitmiştim bı konu için çıkmadan görevliye sordum bebek için görevli dediki senin ve ya eşinin sigortasi varsa hangi hastanede doğum yaptıysan dedi süt parası veriliyo dedi dedim benim yok sigortam o zaman faydalanamiyorsun dedi

Bak istersen için rahat olsun 183 ara bı sor süt parası nasıl alabilirim diye bana görevli dedi canım ben onun dediğini yazdım
Benim de eşimin de sigarası var ben alabilirim sanirim

Süt parası ne kadarmış acaba kizlar alan oldu mu , sigortali olanlari kapsiyor demek
Benim arkadaşım alıyor 180 fi simdi ne kadar oldu bilmiyorum 2 yaşına kadar sanirim

Son düzenleme:

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet

Çok tsk ederim canım

Benim de eşimin de sigarası var ben alabilirim sanirim

Benim arkadaşım alıyor 180 fi simdi ne kadar oldu bilmiyorum 2 yaşına kadar sanirim
Tabiki de alabilirsin canım 🧿🙏 hakkin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar