Dogum parasi alanlar bilgisi var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Dogum parasi alanlar bilgisi var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,205 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum parasi alanlar bilgisi var
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi baktım benim başvurum olmamış e devlette de sandık üyeliğiniz bulunmuyor diyor ne oluyor bilen var mı

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yeni doğum yaptım doğum parası alan yada bilgisi olan var mi nerelere başvuru yapiliyor
Canım ben bugün sordum aile ve sosyal politikalar bakanlığına bebek doğuyor sen kimliğini çıkartıyorsun bebeğin kimliği ile müracaat ediyorsun anne ye 1kereye mahsus veriliyor bide dediki görevli eğer senin sigortan varsa yada eşinin süt parası veriyorlar mis haberin olsun bu annenin hakkı dedi görevli ve İstanbul'da İstanbul kart var ücretsiz ulaşım sağlıyor canım eğer İstanbul daysan İBB küçük yerleri varya meydanlar da oraya gidiyorsun bebeğin kimliği ile onlar sana ücretsiz ulaşım kartı veriyor mutlaka İstanbul da olan kizlar alsın cekinmesin lütfen

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bugün sordum aile ve sosyal politikalar bakanlığına bebek doğuyor sen kimliğini çıkartıyorsun bebeğin kimliği ile müracaat ediyorsun anne ye 1kereye mahsus veriliyor bide dediki görevli eğer senin sigortan varsa yada eşinin süt parası veriyorlar mis haberin olsun bu annenin hakkı dedi görevli ve İstanbul'da İstanbul kart var ücretsiz ulaşım sağlıyor canım eğer İstanbul daysan İBB küçük yerleri varya meydanlar da oraya gidiyorsun bebeğin kimliği ile onlar sana ücretsiz ulaşım kartı veriyor mutlaka İstanbul da olan kizlar alsın cekinmesin lütfen
Kız siqortaliya werilmiyor süt parasi diye biliyorum benim eşim alamıyor uzmn cws olduqu için

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız siqortaliya werilmiyor süt parasi diye biliyorum benim eşim alamıyor uzmn cws olduqu için
Sigorta si olan alıyormuş görevli dedi canım ben bugün gitmiştim bı konu için çıkmadan görevliye sordum bebek için görevli dediki senin ve ya eşinin sigortasi varsa hangi hastanede doğum yaptıysan dedi süt parası veriliyo dedi dedim benim yok sigortam o zaman faydalanamiyorsun dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak istersen için rahat olsun 183 ara bı sor süt parası nasıl alabilirim diye bana görevli dedi canım ben onun dediğini yazdım

Sigorta si olan alıyormuş görevli dedi canım ben bugün gitmiştim bı konu için çıkmadan görevliye sordum bebek için görevli dediki senin ve ya eşinin sigortasi varsa hangi hastanede doğum yaptıysan dedi süt parası veriliyo dedi dedim benim yok sigortam o zaman faydalanamiyorsun dedi
Benim eşimin adına yatmış canım nasıl başvurdu o bilmiyorum

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimin adına yatmış canım nasıl başvurdu o bilmiyorum
Iyi yapmış canım çok sevindim herşey o kadar pahalı ki kutu kola 4 lira 5o kuruş olurmu ya bugün onur market e gittim 20yumurta 36lira alın kizlar dogum parası süt parası belki bebeğin ihtiyaç larini azda olsa karsilarsiniz kizlar sakın çekinmeyin aman 300lura neymiş demeyin

Iyi yapmış canım çok sevindim herşey o kadar pahalı ki kutu kola 4 lira 5o kuruş olurmu ya bugün onur market e gittim 20yumurta 36lira alın kizlar dogum parası süt parası belki bebeğin ihtiyaç larini azda olsa karsilarsiniz kizlar sakın çekinmeyin aman 300lura neymiş demeyin
Valla canım bende eşime aylığı alınca 5.6 mama kutusu alalım koyalım diyorum her hafta fiyat biraz daha değişiyor valla dün Aptamil mama aldım küçüğü 84 TL büyüğü 144 TL büyüğünü aldım en azından daha uyguna geliyor gramı daha karlı diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım 300 TL 2 kutu mama alırım çocuğum 20 gün icer bari

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar