Doğum parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Doğum parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,915 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum parası
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Doğum parasi alan varmi nerden aliniyo ve ne kadar alınıyor ben bugun emzirme parasi aldim 316 tl bide dogum parasi oluyormu yoksa emzirme parasiyla birmi
Emzirme parasi babaya yatiyo bildim kadariyla kaymakamliha basvurduysan ptt yatiyo 1 ay sonra falan 2 cocuk 400tl 3cocuk 600tl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emzirme parasi babaya yatiyo bildim kadariyla kaymakamliha basvurduysan ptt yatiyo 1 ay sonra falan 2 cocuk 400tl 3cocuk 600tl
E devlette bakabilirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doğum parasi alan varmi nerden aliniyo ve ne kadar alınıyor ben bugun emzirme parasi aldim 316 tl bide dogum parasi oluyormu yoksa emzirme parasiyla birmi
Doğum parasıb için sosyal yardımlaşma derneğine gidip form doldur kuzum bikac aya yatıyor para ilk çocuk için 300 2. İçin 400 3. İçin ise 600 yatıyor
Ama kuzum ben emzirme parası almamıştım o nasıl alıniyor

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Doğum parasıb için sosyal yardımlaşma derneğine gidip form doldur kuzum bikac aya yatıyor para ilk çocuk için 300 2. İçin 400 3. İçin ise 600 yatıyor
Ama kuzum ben emzirme parası almamıştım o nasıl alıniyor
Ptt gidiyorsun kuzum eşin gidiyo tabi doğum raporu bide kimlikle eşinin hesabina yatiyo ordan aliyosun hemen veriyolar

Esin sigortali calisiyomu
Hayir eski calistigi yerden hala sigortali gözüküyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet kuzum sigortalı

Ptt gidiyorsun kuzum eşin gidiyo tabi doğum raporu bide kimlikle eşinin hesabina yatiyo ordan aliyosun hemen veriyolar

Emzirme parası için mi eşim gidicek

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum sigortalı
Esim sigortasiz okdu icin alamadi emzirme parasi icin sizin bisey yapmaniza gerek yok demisti hastane 15 gun icinde yatar ptt alin dediler bize

Esim sigortasiz okdu icin alamadi emzirme parasi icin sizin bisey yapmaniza gerek yok demisti hastane 15 gun icinde yatar ptt alin dediler bize
Biz alamadik tabi yeni arastirdik sigortali olman gerekiyomus 15 gun olduysa ptt yatmistir esin baksin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Biz alamadik tabi yeni arastirdik sigortali olman gerekiyomus 15 gun olduysa ptt yatmistir esin baksin
1 sene oldu kuzum

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Emzirme parası için nerde yayılıyorsun cnn ona

Emzirme parası sadece 1 defamı alınıyo yoksa sürekli alinabilicek biseymi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar