Doğum parası 🤷🏼‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Doğum parası 🤷🏼‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,541 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum parası 🤷🏼‍♀️
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayalcianne

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kız dün eşine dedim bebek dogunca annem yanımdayken git onları hallet belediyeye filan kutuyu al nice zenginler alıyor dedi tmm tabi gidip alırım
Bende doğum sigortası var diyorlar bir sigortaya sor falan dedim bana diyor ki uğraştırma beni bunlarla bir yere gidemem diyor başkaları alır boşver diyor he dedim senden daha zenginler neler alıyor devlet böyle hak vermiş neden almiyim çocuk ihtiyacı karşılanır koy kenara az para değil bu dediğin yardım da çok iyi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende doğum sigortası var diyorlar bir sigortaya sor falan dedim bana diyor ki uğraştırma beni bunlarla bir yere gidemem diyor başkaları alır boşver diyor he dedim senden daha zenginler neler alıyor devlet böyle hak vermiş neden almiyim çocuk ihtiyacı karşılanır koy kenara az para değil bu dediğin yardım da çok iyi
Senin kocan benim babam gibi ugraşmıyor

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar g.antepte yaşıyorum ilk çocuğa doğum parası ne kadar veriyorlar ve anneyemi veriyorlar🤔
Canım bak bnde yeni dogum yaotım 1 ay oluyo. Dogumdan sonra sana dogum raporu verecekler bi tane sgkya vereceksin senin kimlikle gidecek eşin dogumdan 2 ay sonra senin adına ptt ye 300 tl yatıyor. İkinci raporuda sosyal yardımlasma müdürlüğüne vereceksin eşinin kimlikle gidiliyo eşinin adına pttye dogumdan 15 gün sonra 230 tl yatıyor. O belediye olayları da sibel arkadasın anlattıgı gibi zaten.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canım bak bnde yeni dogum yaotım 1 ay oluyo. Dogumdan sonra sana dogum raporu verecekler bi tane sgkya vereceksin senin kimlikle gidecek eşin dogumdan 2 ay sonra senin adına ptt ye 300 tl yatıyor. İkinci raporuda sosyal yardımlasma müdürlüğüne vereceksin eşinin kimlikle gidiliyo eşinin adına pttye dogumdan 15 gün sonra 230 tl yatıyor. O belediye olayları da sibel arkadasın anlattıgı gibi zaten.
Sosyal yardıma gitme dedi adam 2 gün önce sordum sgk seni sadece belediyeye gönderiyorum Ankaradayım ben

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Sosyal yardıma gitme dedi adam 2 gün önce sordum sgk seni sadece belediyeye gönderiyorum Ankaradayım ben
Canım seni bilmem ama eşim gitti aldık 230 yl süt parası bu. Herkes alıyo. Bn 3 dogumda da aldım süt dogum parası. Nasıl sana gitme demiş anlamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım seni bilmem ama eşim gitti aldık 230 yl süt parası bu. Herkes alıyo. Bn 3 dogumda da aldım süt dogum parası. Nasıl sana gitme demiş anlamadım
Bu arada ben hataydayım anlamadım bence her yerde aynıdır 🤷‍♀️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Bu arada ben hataydayım anlamadım bence her yerde aynıdır 🤷‍♀️
Sigortalılaracverşrlermi kaç kere veriyorlar hiç duymadım

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Sigortalılaracverşrlermi kaç kere veriyorlar hiç duymadım
Her doğumda bi kere süt bi kere dogum parası veriyolar cnm o da eşinin adına yatıyo. Tabiki verirler bnm eşin calısan ssk lı 3ünde de aldık. 150 ilk 190 ikinci 230 üçüncü de aldık.

Her doğumda bi kere süt bi kere dogum parası veriyolar cnm o da eşinin adına yatıyo. Tabiki verirler bnm eşin calısan ssk lı 3ünde de aldık. 150 ilk 190 ikinci 230 üçüncü de aldık.
Doğum parası sana yatıyo yanlıs oldu pardon 😏

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Doğum parası sana yatıyo yanlıs oldu pardon 😏
Eşim ilk oglumda 150 aldı bende 300

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar